Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Livenza

Itálie, Benátsko, Caorle

Apartmány Livenza (hlavní fotografie)

9% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Možnost deště
7 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 1 545 Kč

Dostupných: 355 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 70 m od rezidence. Část pláže je placená, část pláže je s volným vstupem. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek.


Venkovní bazén, výtah.
Zdarma: jedno parkovací místo na apartmán na vyžádání.

Ubytování

Účelně zařízené apartmány s terasou a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybavené kuchyňským koutem se základním vybavením, TV, chladničkou s mrazícím boxem. Typ Mono 2 – obývací pokoj s rozkládacím/ vysouvacím dvoulůžkem. Typ Bilo 4 – obývací pokoj s rozkládacím/vysouvacím lůžkem nebo dvoulůžkem, ložnice se dvěma nebo třemi lůžky. Typ Bilo 5 (na vyžádání) - obývací pokoj s rozkládacím/vysouvacím lůžkem, ložnice se dvěma lůžky a palandou. Typ Trilo 6 (na vyžádání) – obývací pokoj s rozkládacím/vysouvacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, menší ložnice s palandou.

Poloha

Nedávno zrenovovaný větší obytný komplex apartmánů se nachází cca 3 km od historického centra Caorle a cca 70m od pláže.

Stravování

Bez stravy.

Doprava

Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Beroun, Brno, České Budějovice, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice,Humpolec, Chrudim, Jihlava, Kladno, Liberec, Litomyšl, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Příbram, Slaný, Svitavy, Tábor, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín.

Ostatní

Oblíbená rezidence se skvělou polohou v centru letoviska Porto Santa Margherita je vhodná pro klienty, upřednostňující ubytování blízko pláže a v klidné části letoviska, nedaleko možností zábavy. Vhodné také pro rodiny s dětmi.
gps: 45.586564,12.857675

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat