Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Livenza

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
29 °C - Jasno
29 °C - Jasno
Cena za osobu od 1 395 Kč

Dostupných: 46 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.

Poloha

Rezidence Livenza se nachází v části Caorle Ponente, asi 100 m od hlavní třídy s obchody, bary a restauracemi. Je asi 350 m od písčité pláže.
Od moře: 350.
Od centra: 100.

Popis

Výtah, bazén se sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí od cca konce května do začátku září), parkovací místo - 1/AP.
Písečná: asi 350 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže. Plážový servis v ceně (1 slunečník a 2 lehátka/apartmán).

Sport a zábava

Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal, bazén. Bohaté společenské vyžití – kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: jízda na kolečkových bruslích, dětské hřiště, skákadla.

Ubytování

Rezidence Livenza nabízí příjemné ubytování v moderně zařízených apartmánech. Jsou vybaveny soc. zařízením, mikrovlnou troubou (jen apartmán typu mono), pračkou, TV, klimatizací (jen apartmán typu bilo, apartmán typu mono má stropní ventilátor), balkon či terasa.
MONO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a manželským lůžkem, stropní ventilátor, TV, pračka, mikrovlná trouba, soc.zařízení, balkon.
BILO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, klimatizace, TV, pračka, soc.zařízení, balkon.

Stravování

Vlastní, s možností využití nabídky místních restaurací.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat