Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Luna A Vilky Luna

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Déšť
11 °C - Déšť
Cena za osobu od 2 421 Kč

Dostupných: 163 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Bazén s lehátky, zahrada, u některých vilek pouze veřejné parkoviště, u ostatních privátní parkoviště nebo garáže. U rezidence restaurace.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Rezidence leží v příjemné, klidné části letoviska Caorle, vzdálenost od písečné pláže Ponente je 100-250 m, vzdálenost od historického centra Caorle 1,5 km, v okolí je mnoho restaurací, barů a obchůdků.

Ubytování

Prázdninový komplex nabízí dva typy ubytování – apartmány v čtyřpatrové moderní rezidenci Luna nebo v mezonetových, velmi pěkných vilkách. Všechny apartmány mají vybavený kuchyňský kout, vlastní koupelnu se sprchou a WC, balkón, u vilek terasu nebo předzahrádku. Apartmány v rezidenci jsou typu mono pro 4 osoby A – 1 místnost se 2 rozkládacími gauči, bilo pro 4 osoby B – ložnice s manželskou postelí a rozkládací gauč v obývací části, trilo pro 6 osob C –  ložnice s manželskou postelí, ložnice 2 lůžka, rozkládací dvougauč, trilo pro 5-7 osob C3 – stejné, ale podkrovní, navíc v jedné místnosti další lůžko. Apartmány ve vilkách jsou typu bilo pro 5 osob B2 – 1 ložnice s manželskou postelí a 1 lůžko, rozkládací gauč v obývací části, balkon, bilo pro 4 osoby B4 – stejné ale není 3. lůžko v ložnici, trilo C2 pro 5-7 osob – 2 ložnice s manželskou postelí, dvougauč v obývací části, balkon, bilo pro 5 osob B1 a pro 4 osoby B3 se zahrádkou,  trilo pro 6-7 osob C1 – stejné jako C2, ale  zahrádka, quadrilo pro 9 osob D – stejné jako trilo 6, 1 ložnice navíc, zahrádka. Některé apartmány mohou být dvoupodlažní. NĚKTERÉ APARTMÁNY MAJÍ KLIMATIZACI ZA POPLATEK )v případě zájmu musí být vyžádáno při rezervaci).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat