Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Luna

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno

Poloha

Oblíbený prázdninový komplex s bazénem v klidné a zelené lokalitě se skládá ze dvou částí:  čtyřpatrové rezidence a jednopatrových řadových vilek nedaleko od pláže.

Popis

Pláž: 150 - 250 m, písečná pláž s pozvolným vstupem do moře a možností plážového servisu za příplatek. Vybavení - velký bazén a bazén pro děti vybavený lehátky, terasa na opalování, výtah, parkoviště, dětské hřiště a pizzerie.

Ubytování

Apartmány v rezidenci mají velkou terasu. Jednopatrové řadové vilky mají v přízemí vlastní zahrádku se zahradním nábytkem (typ B1/C1) nebo terasu se zahradním nábytkem (typ B2/C2), v prvním patře balkon. Všechny apartmány a vilky mají vybavený kuchyňský kout (kk) vobývací místnosti/pokoji, vlastní sociální zařízení, TV a klimatizaci.Typologie: Rezidence- Mono A pro 4 osoby: obývací místnost s kk a 4 rozkládacími lůžky, terasa. Bilo B pro 4 osoby: obývací pokoj s kk a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, ložnice se 2 lůžky, terasa. Trilo C pro 6 osob: obývací pokoj s kk a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 2 ložnice se 2 lůžky, terasa. Vilky- Vilka Bilo B1 pro 4/5 osob: v přízemí obývací pokoj s kk a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou + zahrádka, v 1. patře ložnice se 2 nebo 3 lůžky + balkón. Vilka Bilo B2 pro 4/5 osob: v přízemí obývací pokoj s kk a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou + terasa, v 1. patře ložnice se 2 nebo 3 lůžky + balkón. Vilka Trilo C1 pro 6/7 osob: v přízemí obývací pokoj s kk a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou + zahrádka, v 1. patře 2 ložnice se 2 nebo 3 lůžky + balkón. Vilka Trilo C2 pro 6/7 osob: v přízemí obývací pokoj s kk a rozkládací dvoUlůžkovou pohovkou + terasa, v 1. patře 2 ložnice se 2 nebo 3 lůžky + balkón.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat