Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence A Vilky Luna

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Poloha

Rezidence leží v příjemné, klidné části letoviska Caorle, vzdálenost od písečné pláže Ponente je 100-250 m, vzdálenost od historického centra Caorle 1,5 km, v okolí je mnoho restaurací, barů a obchůdků.

Popis

Bazén s lehátky, zahrada, u některých vilek pouze veřejné parkoviště, u ostatních privátní parkoviště nebo garáže. U rezidence restaurace.

Ubytování

Prázdninový komplex nabízí dva typy ubytování – apartmány v čtyřpatrové moderní rezidenci Luna nebo v mezonetových, velmi pěkných vilkách. Všechny apartmány mají vybavený kuchyňský kout, vlastní koupelnu se sprchou a WC, balkón, u vilek terasu nebo předzahrádku. Apartmány v rezidenci jsou typu mono pro 4 osoby A – 1 místnost se 2 rozkládacími gauči, bilo pro 4 osoby B – ložnice s manželskou postelí a rozkládací gauč v obývací části, trilo pro 6 osob C –  ložnice s manželskou postelí, ložnice 2 lůžka, rozkládací dvougauč, trilo pro 6 C1 – stejné, ale podkrovní. Apartmány ve vilkách jsou typu bilo pro 4-5 osob B2 – 1 ložnice s manželskou postelí a rozkládacím gaučem v obývací části, balkon, trilo C2 pro 5-7 osob – 2 ložnice s manželskou postelí, dvougauč v obývací části, balkon, bilo pro 4-5 osob B1  se zahrádkou,  trilo pro 6-7 osob C1 – stejné, ale  zahrádka, quadrilo pro 8 osob D – stejné jako trilo 6, 1 ložnice navíc, zahrádka. Některé apartmány mohou být dvoupodlažní. NĚKTERÉ APARTMÁNY MAJÍ KLIMATIZACI ZA POPLATEK )v případě zájmu musí být vyžádáno při rezervaci).

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat