Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Maregolf

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno
Cena za osobu od 10 530 Kč

Dostupných: 34 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Moderní 4* Hotel Maregolf leží v klidné části oblíbeného letoviska Caorle - Lido Altanea, přibližně 200 m od písečné pláže a hned vedle louky s golfovým hřištěm. Pro hosty je k dispozici vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace a bar, dětské hřiště, parkoviště nebo garáže za poplatek cca 4 €/den a především bazén pro dospělé a dětské brouzdaliště, s terasou se slunečníky a lehátky. Stravování formou polopenze: bufetové snídaně i večeře, lze přikoupit také plná penze (u plné penze se platí i za děti do 6 let). Na vyžádání možnost diabetické či bezlepkové diety nebo speciální dětská strava pro nejmenší. Slevy na 3. a 4.lůžko: jedno dítě do 6 let zdarma po celou sezonu, druhé dítě do 6 let zdarma pouze do 23/6 a po 8/9, v období od 23/6 do 8/9 sleva 50%, děti do 13 let sleva 50%, ostatní sleva 30%. Povinně se platí pobytová taxa cca 0,70 €/os./den (děti do 12 let jsou od poplatku osvobozeny).

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, výtah, pes zakázán, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, bufetová strava.

Ubytování

DBL+HB Standard double(2): dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek, koupelna a balkon s výhledem do zahrady. TV Sat, trezor, wifi, minibar a klimatizace, cca 18-22 m2.
DBL+HB Ideal double(2): dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek, koupelna a balkon nebo teráska s bočním výhledem na golfové hřiště nebo k bazénu (na moře přes vzrostlou zeleň vidět není). TV Sat, trezor, wifi, minibar a klimatizace, cca 22 m2.
DBL+HB Mansarda double(2): dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, koupelna a malý francouzský balkon bez výhledu. TV Sat, trezor, wifi, minibar a klimatizace, cca 18 m2.

Stravování

Polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat