Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Nicesolo

Itálie, Benátsko, Caorle

Rezidence Nicesolo (hlavní fotografie)

14% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Možnost deště
9 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 2 145 Kč

Dostupných: 174 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Jednoduché apartmány, zařízené dle vkusu jednotlivých majitelů s vlastním příslušenstvím, TV a terasou. Všechny jsou vybaveny kuchyňským koutem, vlastním soc. zařízením. Bližší informace naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
BILO 5.
Obsazenost 3 až 5 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a sanostatným lůžkem, TV, koupelna s vlastním sociálním zařízením, terasa.
TRILO 7.
Obsazenost 5 až 7 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a sanostatným lůžkem, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, TV, koupelna s vlastním sociálním zařízením, terasa.

Poloha

Rezidence Nicesolo se nachází v klidné části letoviska asi 150 m od písečné pláže a cca 200 m od centra letoviska plného obchůdků, kaváren a restaurací.
Od moře: 150.
Od centra: 200.

Stravování

Vlastní, s možností využití nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 28.2.2018.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Popis

U rezidence se nachází bazén. Některé apartmány mají částečný výhled na moře, ostatní mají výhled do okolí. Každý apartmán má jedno parkovací místo.
Písečná: asi 150 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Sport a zábava

Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal. Bohaté společenské vyžití – kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: jízda na kolečkových bruslích, dětské hřiště, skákadla.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat