Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Olympus

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Hotel
Počasí
19 °C - Oblačno
19 °C - Oblačno

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, zahrádka, wi-fi, výtah, pes zakázán, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, animace, polopenze, bufetová strava.

Ubytování

DBL + FB double(2): elegantně zařízené pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek, koupelna a balkon. TV, klimatizace, trezor, minibar, fén a připojení k internetu.

Stravování

Plná penze.

Poloha

Pěkný nový 4* hotel Olympus v zelené části Caorle Altanea se nachází 850 m od písečné pláže, kam jezdí zdarma turistický vláček. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace a bar, sluneční terasa s lehátky, zahrada a bazén pro dospělé i pro děti, dětské hřiště, animační programy (cca od 24/5 do 8/9, v italštině), připojení k internetu, prostorné parkoviště (nečíslované, nelze rezervovat předem) a garáže (na vyžádání, 4 €/noc). Hotel rovněž nabízí několik bezbariérových pokojů (nutno vyžádat předem při rezervaci) a tzv. rodinné - spojené pokoje (u rodinných pokojů nelze poskytnout dětské slevy). Ke každému pokoji je v ceně plážový servis (slunečník 2 lehátka/křesílka). Stravování formou polopenze: bufetové snídaně i večeře, na vyžádání možnost přikoupení plné penze (u plné penze se platí i za děti do 6 let). Slevy na 3. a 4.lůžko: jedno dítě do 6 let zdarma, druhé sleva 50% (v termínech do 2/6 a pak od 2/9 je i druhé dítě zdarma), děti do 13 let sleva 50%, ostatní sleva 30%. Povinně se platí pobytová taxa cca 0,70 €/os./den (děti do 12 let jsou od poplatku osvobozeny).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat