Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Panfilo

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Jasno
7 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 430 Kč

Dostupných: 44 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Typ A1/lato mare mono(4): obývací pokoj se dvěma rozkládacími lůžky, případně patrovou postelí, kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Apartmán je v patře s balkonem a přímým výhledem na moře.
Typ B1/lato mare bilo(4): ložnice se dvěma až třemi lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Apartmán je v patře s balkonem a přímým výhledem na moře.
Typ C1/lato mare trilo(6): dvě ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Apartmán je v patře s balkonem a přímým výhledem na moře.
Typ D/lato mare quadri(8): tři ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Apartmán je v patře s balkonem a přímým výhledem na moře.
Typ C2/vista laterale trilo(6): dvě ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Apartmán je v patře s balkonem a bočním výhledem na moře.
Typ A2/lato interno mono(4): obývací pokoj se dvěma rozkládacími lůžky, případně patrovou postelí, kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Apartmán v patře s balkonem a výhledem do vnitrobloku.
Typ B2/lato interno bilo(5): ložnice se dvěma až třemi lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Apartmán je v patře s balkonem a výhledem do vnitrobloku.
Typ A3/lato strada mono(4): obývací pokoj se dvěma rozkládacími lůžky, kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Apartmán je v patře s balkonem a výhledem do ulice.
Typ B3/lato strada bilo(4): ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Apartmán je v patře s balkonem a výhledem do ulice.
Typ C3/senza balcone trilo(6): dvě ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Apartmán je v patře bez balkonu a s výhledem do ulice.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Oblíbená čtyřpatrová residence Panfilo se nachází jen pár metrů od pláže a přibližně 1 km od historického centra letoviska Caorle Ponente. Pro svou výbornou polohu je velmi oblíbená. Hostům je k dispozici výtah, recepce a parkovací místo. V přízemí se nachází restaurace, kavárna s terasou a několik obchůdků. Apartmány jsou účelně vybaveny, všechny s vlastním sociálním zařízením, TV, klimatizací a některé i s prostorným balkonem a výhledem na moře. Na vyžádání za poplatek možnost pobytu s menším domácím mazlíčkem.

Popis

Parkoviště, výtah, pes povolen, TV, klimatizace, terasa / balkón, výhled na moře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat