Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Rezidence Riviera

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
28 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 945 Kč

Dostupných: 88 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Ubytování je zajištěno v elegantně zařízených apartmánech pro 2 až 4 osoby. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, ložnice s manželským lůžkem, soc. zařízení, klimatizace, TV, pračka a velká terasa, parkoviště.

Stravování

Vlastní, možnost využití široké nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem. Benátky: město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: park plný tobogánů a atrakcí pro děti i dospělé.
Info: Check-in: 17.00 - 20.00 hod. / check-out: 9.00 - 10.30 hod.

Popis

Standardně vybavené apartmány s klimatizací, pračkou a balkonem. Kuchyňka s ledničkou a sporákem, jídelní kout, vlastní soc. zařízení. Bazén pro děti a dospělé, zahrada, parkoviště.
Písečná: asi 100 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Sport a zábava

Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal. Bohaté společenské vyžití – kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: pískoviště, skákadla, prolézačky.

Poloha

Apartmánová rezidence Riviera leží ve velmi atraktivní části letoviska. Součástí rezidence je venkovní bazén s lehátky, určený k odpočinku a relaxaci. Široká škála restaurací s nabídkou vyhlášených rybích specialit, kaváren a pizzerií zve k návštvě všechny milovníky dobrého jídla a pití. Dlouhé písečné pláže, bohatá nabídka sportovního a kulturního vyžití Vám zajistí strávení krásné dovolené. Rezidence je oblíbeným místem komfortní dovolené zejména rodinami s dětmi a mladými páry nebo skupinkami.
Od moře: 100.
Od centra: 1 000.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat