Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Roberta

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 2 995 Kč

Dostupných: 76 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Vlastní, s možností využití nabídky místních restaurací.

Ubytování

Rezidence Roberta nabízí příjemné ubytování ve vkusně zařízených apartmánech typu BILO a TRILO s vlastním příslušenstvím, s prostornou terasou nebo předzahrádkou. Apartmán typu TRILO 8 se nachází v posledním patře.
BILO 5.
Obsazenost 2 až 5 osob, (cca 50m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem a 1 lůžkem, vlastní sociální zařízení, balkon.
TRILO 6.
Obsazenost 4 až 6 osob, (cca 70 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2 ložnice s manželským lůžkem, vlastní sociální zařízení, balkon.
TRILO 8.
Obsazenost 6 až 8 osob, (cca 90 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkladacími pohovkami, 2 ložnice s manželským lůžkem a palandou, 2 koupelny, 2 balkony.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 16:00-20:00 hod. / check-out: 10:00 hod.

Poloha

Luxusní rezidence s bazénem Roberta leží blízko východní pláže a přímo v srdci letoviska Caorle. V blízkosti se nachází promenády plné obchůdků a atrakcí, rezidence je situována asi 200 m od moře a asi 400 m od překrásného historického centra, které svojí kouzelnou atmosférou osloví každého návštěvníka.
Od moře: 200.
Od centra: 500.

Popis

Všechny apartmány jsou vybaveny novým moderním nábytkem, klimatizací/topením, LCD TV, koupelnou, telefonem, kuchyňským koutem, prostornou terasou nebo předzahrádkou. Rezidence nabízí využití velkého bazénu pro děti i dospělé (v provozu 14.5.-17.9.2016), soukromou pláž a parkovaní.
Písečná: asi 200 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže. Plážový servis v ceně (slunečník + 2 lehátka).

Sport a zábava

Jízda na kole či kolečkových bruslích, bazén, beach volejbal. Bohaté společenské vyžití – kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: venkovní bazén, jízda na kolečkových bruslích, dětské hřiště, skákadla.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat