Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Robinia

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Oblačno
10 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 496 Kč

Dostupných: 21 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Caorle / Lido Altanea, centrum Altanea - 250 m; centrum Caorle 6 km, pláž - 350 m (k dopravě na / z pláže je k dispozici též lokální motorový vláček zdarma).

Ubytování

Bilo 4/5: 42 m² - 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon; některé apartmány jsou dvoupodlažní, když ve 2. podlaží je ložnice, sociální zařízení a v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, terasa či předzahrádka.

Trilo 6/7: 54 m² - 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, 1 ložnice s 1 či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon; některé apartmány jsou dvoupodlažní, když ve 2. podlaží jsou obě ložnice, sociální zařízení a v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, terasa či předzahrádka.Základní popis pokojů:
pokoj 1 - pokoj s 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 2 - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 3 - pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem či se 3 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 4 - pokoj se 2 manželskými postelemi či s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky či se 4 samostatnými lůžky,sociální zařízení zpravidla se sprchou klimatizace, TV sat., trezor, fén, kávovar.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Klimatizace, TV sat., trezor, fén, kávovar

  • residence je vhodná pro klienty, resp. jejich ratolesti, které chtějí zdarma využít služeb našeho dětského klubu "Fun Orange" 
  • ubytování dané kategorie s nejmenší možnou vzdáleností od pláže, která je navíc potřena dokonale fungujícím a zdarma poskytovaným motorovým vláčkem
  • pro letošní rok za velmi atraktivní ceny
  • kvalitní, prostorné, nadstandardně vybavené apartmány vilkového typu
  • aquapark Aquafollie 6 km
  • velké množství cyklostezek vhodných pro celou rodinu na kolo i brusle
  • chybějící bazén a apartmány nejmenších typologií pro 2 a 3 osoby

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Popis

Wi-fi připojení k internetu, dětské hřiště, 1 vyhrazené venkovní parkovací stání / apartmán (další parkování v blízkosti).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat