Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Sant Andrea

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno
Cena za osobu od 5 075 Kč

Dostupných: 42 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Oblíbené novější středisko (2007) Villaggio Sant Andrea se nachází ve velmi klidné a zelené zóně letoviska Caorle - mezi částí Altanea a Porto Santa Margherita, přibližně 550 m od písečné pláže, 4 km od historického centra Caorle a 1,5 km od Porto Santa Margherita. Jedná se o patrové vilky - přízemní apartmány mají zahrádku, apartmány v patře terasu. V komplexu je k dispozici venkovní bazén pro děti i dospělé, parkovací místo nebo garáž. Pobyt s malým pejskem je povolen u apartmánů v přízemí za poplatek 30 EUR/týden (na vyžádaní při rezervaci). V Caorle se vybírá povinná pobytová taxa ve výši 3,50 €/osoba za každých 14 dní pobytu, platí se na místě (děti do 11,99 let zdarma).

Stravování

Bez stravy.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, pes povolen, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Trilo Balkon trilo(6): Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, terasa.
Bilo giardino fronte piscina bilo(4): apartmán v přízemí a proti bazénu - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, zahrádka.
Bilo giardino bilo(4): apartmán v přízemí - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, zahrádka.
Bilo balkon fronte piscina bilo(4): apartmán v patře a proti bazénu - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, terasa.
Bilo balkon bilo(4): apartmán v patře - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, terasa.
Trilo giardino trilo(6): apartmán v přízemí - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, zahrádka.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat