Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Villaggio Sant Andrea

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
24 °C - Oblačno
Cena za osobu od 4 788 Kč

Dostupných: 36 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Trilo Balkon trilo(6): Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, terasa.
Bilo giardino fronte piscina bilo(4): apartmán v přízemí a proti bazénu - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, zahrádka.
Bilo giardino bilo(4): apartmán v přízemí - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, zahrádka.
Bilo balkon fronte piscina bilo(4): apartmán v patře a proti bazénu - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, terasa.
Bilo balkon bilo(4): apartmán v patře - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, terasa.
Trilo giardino trilo(6): apartmán v přízemí - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, zahrádka.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Oblíbené novější středisko (2007) Villaggio Sant Andrea se nachází ve velmi klidné a zelené zóně letoviska Caorle - mezi částí Altanea a Porto Santa Margherita, přibližně 550 m od písečné pláže, 4 km od historického centra Caorle a 1,5 km od Porto Santa Margherita. Jedná se o patrové vilky - přízemní apartmány mají zahrádku, apartmány v patře terasu. V komplexu je k dispozici venkovní bazén pro děti i dospělé, parkovací místo nebo garáž. Pobyt s malým pejskem je povolen u apartmánů v přízemí za poplatek cca 30 EUR/týden (na vyžádaní při rezervaci).

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, pes povolen, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat