Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Sant Andrea

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, zahrádka, pes povolen, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón.

Poloha

Oblíbené novější středisko (2007) Villaggio Sant Andrea se nachází ve velmi klidné a zelené zóně letoviska Caorle - mezi částí Altanea a Porto Santa Margherita, přibližně 550 m od písečné pláže, 4 km od historického centra Caorle a 1,5 km od Porto Santa Margherita. Jedná se o patrové vilky - přízemní apartmány mají zahrádku, apartmány v patře terasu. V komplexu je k dispozici venkovní bazén pro děti i dospělé, parkovací místo nebo garáž. Pobyt s malým pejskem je povolen u apartmánů v přízemí za poplatek 30 EUR/týden (na vyžádaní při rezervaci). V Caorle se vybírá povinná pobytová taxa ve výši 3,50 €/osoba za každých 14 dní pobytu, platí se na místě (děti do 11,99 let zdarma).

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Trilo Balkon trilo(6): Obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, terasa.
Bilo giardino fronte piscina bilo(4): apartmán v přízemí a proti bazénu - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, zahrádka.
Bilo giardino bilo(4): apartmán v přízemí - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, zahrádka.
Bilo balkon fronte piscina bilo(4): apartmán v patře a proti bazénu - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, terasa.
Bilo balkon bilo(4): apartmán v patře - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, terasa.
Trilo giardino trilo(6): apartmán v přízemí - obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, klimatizace, TV, trezor, sociální zařízení, zahrádka.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat