Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Serena

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Hotel
Počasí
9 °C - Déšť
9 °C - Déšť

Poloha

Rodinný hotel Serena se nachází přímo u písečné pláže Levante (přes ulici) a nedaleko historického centra Caorle. Pro hosty je k dispozici recepce, společenská TV místnost, bar a vinárna s terasou směrem k moři a hlídané parkoviště. Půjčení jízdních kol zdarma, možnost Wi-Fi (bezplatně). Na vyžádání lze objednat také zkrácené pobyty nebo posunutý termín. Pobyt s pejskem povolen za poplatek 10 €/den (nutno vyžádat při rezervaci). Stravování: snídaně formou bufetu. Slevy na 3. lůžko: dítě do 4 let bez nároku na lůžko za povinný poplatek 330,- Kč/den (půjčení postýlky 10 €/den), děti do 12 let 50%, ostatní sleva 20%. Slevy na 4. lůžko: dítě do 4 let 50%, děti do 12 let sleva 30%, ostatní sleva 20%.

Popis

Parkoviště, wi-fi, výtah, pes zakázán, TV, trezor, klimatizace, snídaně.

Ubytování

DBL Standard+BB double(2): dvoulůžkové pokoje bez balkonu s možností až dvou přistýlek, koupelna se sprchou nebo vanou, fén, TV, Wi-Fi, trezor, telefon a klimatizace.
DBL Classic+BB double(2): dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna se sprchou nebo vanou, fén, TV, Wi-Fi, trezor, telefon a klimatizace. Balkon s bočním výhledem na moře.
DBL Elegance+BB double(2): dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna se sprchou nebo vanou, fén, TV, Wi-Fi, trezor, telefon a klimatizace. Balkon s výhledem na moře.
DBL Suite+BB double(2): dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna se sprchou nebo vanou, fén, TV, Wi-Fi, trezor, telefon a klimatizace. Balkon s výhledem na moře.

Stravování

Snídaně.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat