Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Rezidence Sole

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Déšť
Cena za osobu od 5 092 Kč

Dostupných: 36 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Rezidence Sole leží velmi blízko pláže Levante, do historického centra se dostanete 10 minutovou procházkou. Pláž a udržovaná pěší promenáda jsou vzdáleny jen asi 30 m. Rezidence je ideální volbou pro strávení pohodové dovolené. V blízkosti rezidence najdete restaurace, kavárny a obchody a řadu příležitostí k vyžití všeho druhu.
Od moře: 30.
Od centra: 700.

Popis

Klimatizace, několik parkovacích míst ve dvoře (pouze omezený počet míst), výtah.
Písečná: s pozvolným vstupem do moře bude vyhovovat především rodinám s dětmi. Caorle nabízí soukromé i volně přístupné pláže. Možnost pronájmu plážového servisu (za poplatek cca 75-100 EUR, bližší informace na místě).

Sport a zábava

V Caorle jsou dobré podmínky pro jízdu na kole či kolečkových bruslích. Zahrát si můžete třeba plážový volejbal, využít nabídky vodních sportů nebo vyrazit za zábavou do města - kavárny, restaurace, pizzerie a diskotéky ožívají především při soumraku.

Ubytování

Rezidence Sole nabízí ubytování ve standardně vybavených apartmánech typu BILO klimatizací, TV, balkonem a vlastním soc. zařízením. Bližší popis jednotlivých apartmánů naleznete níže.
BILO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, pokoj s manželským lůžkem, vlastní soc. zařízení, TV, klimatizace, balkon.

Stravování

Vlastní. Využít můžete široké nabídky restaurací a pizzerií.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 16.00 - 20.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat