Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Stefania

Itálie, Benátsko, Caorle

Rezidence Stefania (hlavní fotografie)
Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
20 °C - Jasno
20 °C - Jasno

Poloha

Tato atraktivní rezidence leží v turisticky zajímavé části letoviska Caorle, v blízkosti promenády plné obchůdků a atrakcí, asi 150 m od moře a asi 400 m od překrásného historického centra, které svoji kouzelnou atmosférou osloví každého návštěvníka.
Od moře: 150.
Od centra: 400.

Sport a zábava

Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal. Bohaté společenské vyžití – kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: jízda na kolečkových bruslích, dětské hřiště, skákadla.

Ubytování

Vkusně zařízené apartmány s vlastním příslušenstvím, moderním nábytkem, klimatizací, TV, pračkou, koupelnou, kuchyňským koutem a balkonem.
BILO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby (cca 50 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, vlastní sociální zařízení, balkon.
TRILO 6.
Obsazenost 4 až 6 osob (cca 60 m2), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 oddělenými lůžky (může být palanda), vlastní sociální zařízení, balkon.

Stravování

Vlastní, s možností využití nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 16:00-20:00 hod. / check-out: 10:00 hod.

Popis

Vkusně zařízené apartmány, vlastní parkovací místa. Plážový servis v ceně.
Písečná: asi 150 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže. Plážový servis v ceně (slunečník + 2 lehátka/AP).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat