Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Touring

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Hotel
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 9 300 Kč

Dostupných: 12 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, garáž, výtah, pes zakázán, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, snídaně, výhled na moře.

Ubytování

DBL + BB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek, TV, trezor, fén, klimatizace, telefon, koupelna a balkon s výhledem na moře.
DBL + HB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek, TV, trezor, fén, klimatizace, telefon, koupelna a balkon s výhledem na moře. Při pobytu s polopenzí jsou večeře podávány v nedaleké restauraci.

Stravování

Polopenze.

Poloha

Hotel Touring leží přímo u písečné pláže Ponente v klidné části Caorle, nedaleko historického centra městečka a blízko obchůdků i restaurací. Hosté mají k dispozici bazén pro dospělé i děti situovaný směrem k moři, vstupní halu s recepcí, snídaňovou jídelnu v přízemí s výhledem na moře, výtah do 3.patra (ze 3. do 4.patra vedou schody), bezplatné parkoviště a garáže za poplatek 5 €/den (nutno vyžádat předem), Stravování: snídaňový bufet, možnost dokoupení večeří (formou bufetu, nezahrnuje nápoje) v 30 m vzdálené restauraci Panfilo. Slevy na přistýlce: u pokoje DBL+BB je dítě do 2 let bez nároku na služby zdarma, u pokoje DBL+HB za poplatek 310,- Kč/den, děti do 12 let 50%, ostatní sleva 30%. Povinně se platí pobytová taxa cca 0,60 €/os./den (děti do 12 let jsou od poplatku osvobozeny).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat