Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Vega

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Déšť
9 °C - Déšť

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, pes zakázán, TV, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Mono-Economy mono(3): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacími lůžky či pohovkou pro 3 osoby, koupelna a balkon.
Bilo-Economy bilo(4): apartmány pro 4 osoby umístěné v patře, s balkonem. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem nebo pohovkou pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, koupelna a balkon.
Bilo-Comfort bilo(5): apartmány pro 5 osob umístěné v přízemí, se zahrádkou. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem nebo pohovkou pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice (přistýlka pro 5.osobu může být v obýváku nebo v ložnici), koupelna a zahrádka s posezením.
Trilo27-Standard trilo(6): dvoupatrový apartmán pro 6 osob, s balkonem. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem nebo pohovkou pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice a pokoj se dvěma lůžky, koupelna a balkon.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Residence Vega se nachází na klidném místě přibližně 400 m od písečné pláže Ponente v západní části městečka Caorle. Areál se skládá ze dvou třípatrových domů, mezi kterými leží venkovní bazén pro dospělé (20 m) s dětským bazénkem a společná zahrada. Historické centrum je vzdáleno cca 1 km, obchody a restaurace - pizzerie v blízkosti. Apartmány v patře mají balkon, apartmány v přízemí malou zahrádku, každý apartmán má vyhrazené číslované parkovací místo. Na místě se platí povinný agenturní poplatek ve výši 47 €/apartmán.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat