Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Hemingway

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pračka, myčka, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Mono 2+1 mono(3): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacími lůžky nebo pohovkou pro dvě osoby a přistýlkou, balkón, koupelna a vyhrazené parkovací místo. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě.
Bilo Plus bilo(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacími lůžky nebo pohovkou pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, balkón, koupelna a vyhrazené parkovací stání. Max. obsazenost 4 dospělí.
Bilo Superior 4+1 bilo(5): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacími lůžky nebo pohovkou pro 2 osoby, třílůžková ložnice, balkón, koupelna a vyhrazené parkovací stání. Max. obsazenost 4 dospělí + 1 dítě.
Trilo 5+2 trilo(7): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacími lůžky nebo pohovkou pro 2 osoby, dvoulůžková a třílůžková ložnice, balkón, koupelna a vyhrazené parkovací stání. Max. obsazenost 5 dospělých + 2 děti.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Oblíbené villaggio (postavené roku 2005) se nachází 200 m od písečné pláže Levante a 400 m od historického centra městečka Caorle. Komplex se skládá z residence a řadových vilek, pro hosty je k dispozici dva bazény pro dospělé i dětské brouzdaliště, terasa se slunečníky a lehátky, recepce, bar, dětské hřiště, wifi. Všechny apartmány jsou vybavené kuchyňským koutem, mikrovlnnou troubou, klimatizací, TV, pračkou, fénem, trezorem, sociálním zařízením a mají balkon, lze objednat i řadové vilky se zahrádkou (info o ceně na vyžádání v CK). V období do 24.6. a od 12.9. možnost zkrácených či prodloužených pobytů nebo nástupu libovolný den v týdnu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat