Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Adriatico

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Zataženo
10 °C - Zataženo

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 16.00 - 20.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Ubytování

Rezidence Adriatico nabízí ubytování ve standardně vybavených apartmánech typu TRILO s klimatizací, TV a vlastním soc. zařízením. Bližší popis jednotlivého typu apartmánu naleznete níže.
TRILO 6-7.
Obsazenost 5 až 7 osob, obývací pokoj s velkým balkonem, kuchyňský kout, pohovka 2 samostatná lůžka, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s manželksým lůžkem a 1 lůžkem, malý balkon, vlastní soc. zařízení, TV, klimatizace a parkovací místo (1 parkovací místo/AP). K dispozici apartmán v 1. patře se samostatným vchodem.

Stravování

Vlastní. Využít můžete široké nabídky restaurací a pizzerií.

Poloha

Rezidence Adriatico se nachází asi 50 metrů od pláže. K dispozici je apartmán v 1. patře se samostatným vchodem. Rezidence je ideální volbou pro strávení pohodové dovolené. V centru letoviska Caorle najdete restaurace, kavárny a obchody a řadu příležitostí k vyžití všeho druhu.
Od moře: 50.
Od centra: 800.

Popis

Rezidence Adriatico je vybavená klimatizací, TV, parkovacím místem (1 parkovací místo/AP). Možnost pronájmu plážového servisu (za poplatek, bližší informace na místě).
Písečná: s pozvolným vstupem do moře bude vyhovovat především rodinám s dětmi. Caorle nabízí soukromé i volně přístupné pláže. Možnost pronájmu plážového servisu (za poplatek cca 75-100 EUR, bližší informace na místě).

Sport a zábava

V Caorle jsou dobré podmínky pro jízdu na kole či kolečkových bruslích. Zahrát si můžete třeba plážový volejbal, využít nabídky vodních sportů nebo vyrazit za zábavou do města - kavárny, restaurace, pizzerie a diskotéky ožívají především při soumraku.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat