Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Villaggio Luna

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno

Poloha

Toto villaggio tvoří cca 100 m široký a 200 m dlouhý komplex, skládající se z dvoupodlažních apartmánů (označení VIL) v rámci řadových vilek a jednopodlažních apartmánů v rámci čtyřpatrové budovy. Nachází se v části Caorle – Ponente cca 2 km od centra Caorle.

Popis

Bazén se slunečníky a lehátky, dětský bazének, restaurace/pizzerie s barem, dětské hřiště, výtah (jen u čtyřpatrové budovy), 1 vyhrazené venkovní či garážové parkovací stání na apartmán (další parkovací místa v blízkosti). Široká písečná pláže se nachází cca 100 m od villaggia. Možnost příplatku za plážový servis.

Sport a zábava

Obchody a restaurace v nedalekém centru, vodní sporty na pláži.

Ubytování

Mono 4R - 25 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby, rozkládacím křeslem pro 1 osobu a skříňovým lůžkem pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchou, balkon. Bilo 4R - 35 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon. Bilo 5V - 35 m² - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, terasa či předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení se sprchou, balkon. Trilo 6V - 45 m² - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, terasa či předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou, balkon.

Stravování

Bez stravování.

Ostatní

- široká vybavenost - blízko pláže Na místě se platí pobytová taxa. Vratná kauce 100 Eur.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat