Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Zenith

Itálie, Benátsko, Caorle

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Déšť
7 °C - Déšť
Cena za osobu od 4 305 Kč

Dostupných: 44 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Parkoviště, wi-fi, výtah, TV, klimatizace, terasa / balkón.

Poloha

Residence Zenith se nachází ve východní části letoviska Caorle pouhých 30 m od písečné pláže Levante. Skládá se z 30 apartmánů, většina z nich byla zrekonstruována a nově zařízena včetně klimatizace, hostům je k dispozici výtah, prádelna na žetony a oplocené parkoviště, nově také wifi. Cena zahrnuje také plážový servis ke každému apartmánu.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Mono mono(2): moderně zařízené, s TV a klimatizací. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacími lůžky nebo pohovkou pro 2 osoby, koupelna a balkon.
Bilo Comfort bilo(5): původní nerekonstruované apartmány, jednoduché starší zařízení, bez klimatizace. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacími lůžky nebo pohovkou pro 2 osoby, třílůžková ložnice, koupelna a balkon.
Bilo Plus bilo(5): moderně zařízené, s TV, mikrovlnnou troubou a klimatizací. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacími lůžky nebo pohovkou pro 2 osoby, třílůžková ložnice, koupelna a balkon.
Bilo Plus Frontemare bilo(5): moderně zařízené, s TV, mikrovlnnou troubou a klimatizací. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacími lůžky nebo pohovkou pro 2 osoby, třílůžková ložnice, koupelna a balkon s přímým výhledem na moře.
Suite Trilo Frontemare trilo(7): moderně zařízené, s TV, mikrovlnnou troubou a klimatizací. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacími lůžky nebo pohovkou pro 2 osoby, dvoulůžková a třílůžková ložnice, koupelna a prostorný balkon s výhledem na moře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat