Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Camping Village Cavallino

Itálie, Benátsko, Cavallino

Ubytování Kemp
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno

Ubytování

Baia San Marco trilo(4): mobilhome pro max. 4 osoby, cca 18 m2. Obytná místnost s kuchyňským koutem a TV, dvoulůžková ložnice a pokojík se dvěma lůžky, koupelna s WC. Klimatizace za poplatek 7 €/den.
Baia Comfort trilo(4): mobilhome pro max. 4 osoby, cca 20 m2. Obytná místnost s kuchyňským koutem a TV, dvoulůžková ložnice a pokojík se dvěma lůžky, koupelna s WC a další WC s umyvadlem. Klimatizace za poplatek 7 €/den.
Blu Romatic trilo(4): mobilhome pro max. 4 osoby + 2 děti do 12 let, cca 24 m2. Obytná místnost s rozkládacím lůžkem, kuchyňským koutem a TV, dvoulůžková ložnice, pokoj se dvěma lůžky dole a třetím nad nimi, koupelna a WC. Klimatizace za poplatek 7 €/den.
Baia Lux trilo(4): mobilhome pro max. 4 osoby + 1 dítě do 12 let, cca 31 m2. Obytná místnost s rozkládacím lůžkem, kuchyňským koutem a TV, dvoulůžková ložnice, pokoj se dvěma lůžky, koupelna s WC. Klimatizace za poplatek 7 €/den.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Camping Village Cavallino se nachází v letovisku Lido di Cavallino, přibližně 100 m od písečné pláže, kam vede z kempu přímá cesta. Areál uprostřed zeleně (pínie, olivovníky, platany) nabízí ubytování ve vybavených mobilhomech, všechny s vlastním sociálním zařízením, TV, možnost klimatizace za poplatek 7 €/den. Pro hosty je k dispozici recepce, bar, restaurace a pizzerie, wifi na předplacené karty, prádelna na žetony, dětské hřiště a herna, půjčovna kol a především bazén pro dospělé, dětské brouzdaliště a hydromasážní bazének (povinná čepice, lehátka u bazénů za poplatek). Povolen malý pes za poplatek cca 4 - 8 EUR/den podle termínu + povinný poplatek za záv.úklid 70 € (pouze u typu Baia Comfort a Lux, do S.Marco ani Romatic nesmí). Na místě lze objednat stravování (snídaně, oběd, večeře). V okrajových termínech lze vyžádat zkrácený či prodloužený pobyt nebo vybrat jiný nástupní den. V hlavní sezoně nástupním dnem je sobota (u typů San Marco a Baia Lux) a neděle (u typů Baia Comfort a Blu Romantic).

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, bazén s hydromasážemi, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, TV.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat