Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Camping Cavallino

Itálie, Benátsko, Cavallino

Ubytování Kemp
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 211 Kč

Dostupných: 31 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Objekt má 287 pokojů. Je zde restaurace, jídelna, bar a TV místnost. Přes WiFi se mohou hosté připojit k internetu. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Je možné si půjčit kolo v půjčovně (za poplatek) a projet se po okolí.
GPS: 45.457363, 12.500529.

Popis

Objekt má 287 pokojů. Je zde restaurace, jídelna, bar a TV místnost. Přes WiFi se mohou hosté připojit k internetu. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Je možné si půjčit kolo v půjčovně (za poplatek) a projet se po okolí. Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa a MasterCard.

Sport a zábava

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Hosté mohou odpočívat na terase. V objektu si mohou hosté vybrat z celé řady sportovních aktivit, například hru boccia, plážový volejbal, golf a jízdu na koni, za poplatek je pak jízda na kole/horském kole a minigolf. Pro fanoušky vodních sportů je zde jízda na šlapadlech. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio a stolní tenis. V objektu je také wellness zóna s hydroterapií. Pro děti jsou připraveny hry a mnoho dětských zábavních aktivit.

Ubytování

V pokojích je klimatizace. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K vybavení všech pokojů patří kuchyňský kout, lednička, televize a WiFi (za poplatek). Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout.

Stravování

Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat polopenzi a plnou penzi. Také je možné objednat snídaně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat