Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kemp Cavallino

Itálie, Benátsko, Cavallino

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 2 211 Kč

Dostupných: 241 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

20% sleva při zakoupení do 15.02.2017.
Info: Check-in: 13.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Popis

V kempu jsou k dispozici bazény pro dospělé i pro děti (asi 01.05.-27.09.2017), hydromasáž, sportovní areál (hřiště na plážový volejbal, 2 tenisové kurty, minigolf (za poplatek), fotbal, dětské hřiště), animační programy (asi 16.05.-12.09.2017), Wi-Fi internet (za poplatek). V kempu je restaurace, pizzerie, minimarket, supermarket, směnárna a bankomat.
Písečná: s pozvolným vstupem do moře. Pláž vede v těsné blízkosti areálu. Možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek - 8-18 EUR/ den - dle sezóny). Pláž je vybavena chodníčky pro lepší přístup klientů na vozíku a rodičů s kočárky, dětské hřiště. Vedle hlavní pláže se nachází pláž, kam mají povolený vstup psi.

Ubytování

Mobilhomy Comfort představují moderní ubytování pro 4 osoby, skládají se z: ložnice s manželským lůžkem (s malou koupelnou s toaletou a umyvadlem), ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna s toaletou, sprchou a umyvadlem, obývací prostor s jídelním stolem a pohovkou, kuchyňský kout, veranda s posezením, SAT TV. Lůžka jsou vybavena přikrývkami a polštáři. Každý mobilhome má vybavenou kuchyňku. Klimatizace za poplatek. Mobilhomy Romantic představují moderní ubytování pro 4-6 osob: ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky a vyvýšeným lůžkem, obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem, veranda s posezením, SAT TV. Jako 5. a 6. osoba mohou být pouze děti do 12 let. Lůžka jsou vybavena přikrývkami a polštáři. Každý mobilhome má vybavenou kuchyňku. Klimatizace za poplatek.
M.HOME 4.
Obsazenost 3-4 osoby, ložnice s manželským lůžkem (s malou koupelnou s toaletou a umyvadlem), ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna s toaletou, sprchou a umyvadlem, obývací prostor s jídelním stolem a pohovkou, kuchyňský kout, veranda s posezením, SAT TV. Ložní prádlo a ručníky nejsou součástí vybavení, nutno vzít si vlastní.
M.HOME 4-6.
Obsazenost 4-6 osob, ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky a vyvýšeným lůžkem, obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem, veranda s posezením, SAT TV. Jako 5. a 6. osoba mohou být pouze děti do 12 let. Ložní prádlo a ručníky nejsou součástí vybavení, nutno vzít si vlastní.

Sport a zábava

Široké možnosti různého vyžití – bazény, sportovní areál, animační programy. V blízkosti kempu vede síť cyklostezek, vhodných i pro kolečkové brusle. Společenské vyžití je možné i přímo v areálu – pizzerie, restaurace, bar, zábavní program.

Poloha

Moderní prázdninové středisko díky jeho poloze vřele doporučujeme jak mladým, tak rodinám s dětmi, které hledají spíše klidnější atmosféru. Kemp je obklopen udržovanou zelení, ubytování je ve stínu pinií a olivových hájů. V těsné blízkosti kempu prochází 15 km dlouhá volně přístupná pláž, která byla oceněna Modrou vlajkou za čistotu moře.
Od moře: 10.
Od centra: Asi 3000.

Stravování

Vlastní – mobilhomy jsou vybaveny zařízenou kuchyňkou.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat