Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Le Briccole

Itálie, Benátsko, Cavallino

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 2 745 Kč

Dostupných: 19 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým cemtrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Nejhodnotnějšími archytektonickými památkami jsou kostel na pobřeží a jedinečná kuželovitá zvonice. Benátky: okouzlující město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Poloha

Nově a elegantně vybavená rezidence ve stylu tradičních benátských pobřežních domů leží asi 250 metrů od jemně písčité pláže. Pouhých 50 metrů ji dělí od promenády s různými obchůdky a restaruracemi. K romantické procházce láká nedaleký maják a Cavallský přístav.
Od moře: 250.
Od centra: 3000.

Popis

Bazén s terasou na opalování pro dospělé a pro děti, zahrada, prádelna a parkoviště.
Písečná: asi 250 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže. Možnost dokoupení plážového servisu na místě.

Sport a zábava

Nejen pro sportovce je tu množství plážových a vodních sportů, jako jízda na kole či kolečkových bruslích nebo beach volejbal. Pro děti: bazén pro děti, in-line bruslení, houpačky.

Ubytování

Nabízíme ubytování v nově zařízených třípokojových apartmánech pro 4-6 osob. Apartmány jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, soc. zařízením, kuchyňkou a balkonem nebo předzahrádkou. Bližší informace naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
TRILO 6.
Obsazenost 4-6 osob – obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se dvěma oddělenými lůžky nebo palandou, TV/SAT, soc. zařízení, balkon nebo předzahrádka. Některé apartmány mají klimatizaci. Rozložení lůžek v apartmánu se může mírně lišit. Maximální obsazenost je 4 dospělé osoby a dvě děti do 12 let.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme využít nabídky místních restaurací a pizzerií a okusit tak místní kulinářské umění.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat