Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kemp Sant' Angelo Village

Itálie, Benátsko, Cavallino

Ubytování Kemp
Počasí
9 °C - Možnost deště
9 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 5 250 Kč

Dostupných: 34 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, vířivka, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, fitness, tenisový kurt, myčka, TV, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón, animace, pro náročné, vodní atrakce.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Villaggio Sant Angelo leží uprostřed zeleně v oblíbeném letovisku Cavallino, hned u písečné pláže. Hosté zde mají k dispozici aquapark s vyhřívaným bazénem pro nejmenší, dětským bazénem s tobogány a skluzavkami (modro-bílá skluzavka je v provozu od cca 19.05 do 9.9), bazén pro dospělé s hydromasážní částí. V "Parku růží" vhodném k odpočinku a relaxaci se nacházejí vířivky a dětský bazén. Dále jsou zde k dispozici tenisové kurty (za poplatek), hřiště na plážový volejbal, fotbal a bocce, posilovna, půjčovna kol a elektrických kol (za poplatek), stolní tenis, dětské hřiště, Wi-Fi (za poplatek), minimarket, prádelna na žetony, restaurace s pizzerií, snack bar a animace v IT od 19/05 do 09/09. Všechny maxicaravany mají vlastní sociální zařízení, TV a klimatizaci. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, TV, klimatizaci a mikrovlnnou troubu, typ Panorama-trilo6 navíc také myčku.

Ubytování

Maxi Caravan S4 bilo(4): obývací pokoj s pohovkou pro 2 osoby (nebo 2 lůžka), dvoulůžková ložnice, kuchyňský kout na kryté verandě, koupelna s wc a sprchovým koutem, klimatizace a TV. Cca 16 m2.
Maxi Caravan S 5 New trilo(6): obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou, dvoulůžková ložnice, pokoj s palandou a jednolůžkem, koupelna s wc a sprchovým koutem, klimatizace, TV, mikrovlnná trouba. Krytá veranda s kuchyňským koutem. Cca 23 m2. Max. 4 dospěli a 2 děti.
Maxi Caravan Comfort Tre quadri(7): obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou, 2x koupelna s wc a sprchovým koutem, dvoulůžková ložnice a dvě ložnice se dvěma lůžky, mikrovlnná trouba, klimatizace, TV. Cca 32 m2.
Appartamenti Fresco trilo(6): obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou, dvě ložnice (jedna s dvoulůžkem, druhá s dvěma lůžky nebo palanda a jednolůžko), koupelna, klimatizace, mikrovlnná trouba, TV Sat, balkon s posezením směrem na sever. Cca 42 m2. Apartmány se nacházejí cca 300 m od pláže.
Appartamenti Panorama trilo(6): obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou,dvě ložnice (jedna s dvoulůžkem, druhá s dvěma lůžky nebo palanda a jednolůžko), koupelna s wc a sprchový kout. Myčka, mikrovlnná trouba, klimatizace, TV Sat, balkon s posezením směrem na bazén. Cca 42 m2. Apartmány se nacházejí cca 300 m od pláže.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat