Vyhledat zájezd

Villaggio Jolly

Itálie, Benátsko, Marghera

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 5 dní, 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Apartmány Comdominio Jolly Ag
Apartmány Jolly
Comdominio Jolly Ag– Bibione Lido Del Sole
Condominio Jolly
...
Počasí
9 °C - Jasno
Cena za osobu od 4 395 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

Recepce, restaurace, pizzerie, bar, bar u bazénu, disko-bar, internetový koutek, Wi-Fi (zdarma), obchod, prádelna, bazén pro dospělé a pro děti, whirlpool, fitness, stolní tenis, hřiště na fotbal, plážový volejbal, dětský koutek.

Ubytování

Apartmány jsou jednoduše zařízeny. B2: (max. 2 osoby) ložnice se dvěma lůžky, bez kuchyňského koutu, SPR+WC. B2 SUPERIOR, B3 SUPERIOR: (max. 2-3 osoby) novější apartmány, ložnice se dvěma (příp. třemi) lůžky, bez kuchyňského koutu, SPR+WC. CH3, CH4, CH5: (max. 3-5 osob)  ložnice se dvěma lůžky, ložnice s lůžkem a patrovým lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem (kuchynské náčiní na kauci), 2x SPR+WC, veranda se zahradním nábytkem.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka na vyžádání, € 15,-/ pobyt (do max. počtu osob, kauce € 80,-). Parkování v areálu. Zvíře nepovoleno.

Poloha

Villaggio se nachází ve strategické poloze nedaleko Benátek a je dobře dostupné z dálnice vedoucí z Terstu. Skládá se z bungalovů (B2, B3) a chaletů (CH3, CH4, CH5). Vzhledem ke snadnému příjezdu z dálnice doporučujeme nejen pro ty, kteří zde chtějí strávit pouze 1 noc, ale také pro všechny, kteří mají v plánu návštěvu známých Benátek, Padovy nebo Verony.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat