Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Adriana

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Déšť
9 °C - Déšť
Cena za osobu od 2 898 Kč

Dostupných: 44 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Villa Adriana s 10 apartmány se nachází v letovisku Lido di Jesolo v blízkosti Piazza Mazzini a cca 100 m od pláže. Apartmány jsou standardně zařízeny kuchyňským koutem, sociálním zařízením, TV, trezorem, pračkou, klimatizací (za poplatek 60 €/týden) a balkonem. Na vyžádání možnost Wi-Fi (za poplatek 30€/týden, v případě zájmu nutno objednat již při rezervaci, max. 15-20/GB, nelze download/streaming). V ceně je plážový servis (slunečník a 2 lehátka/apartmán). Parkoviště se nachází cca 300 m od objektu - pro rok 2017 nově bez příplatku. V letovisku Lido di Jesolo se vybírá pobytová taxa ve výši 0,60 €/den, platí ji povinně každá osoba od 12 let věku. Taxa se vybírá za maximálně 7 po sobě jdoucích nocí.

Popis

Parkoviště, wi-fi, výtah, pes zakázán, pračka, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Typ E4 bilo(4): obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem nebo palandou, ložnice s dvoulůžkem a někdy i jednolůžkem, sociální zařízení, balkon. Max. pro 2 dospělé a 2 děti do 12-ti let.
Typ F5 trilo(5): obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkem, pokoj s palandou, ložnice se 3 lůžky, sociální zařízení, balkon. Max. pro 3 dospělé a 2 děti do 12-ti let.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat