Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Alla Rotonda

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Ubytování Hotel
Počasí
7 °C - Jasno
7 °C - Jasno

Poloha

60 m od široké písečné pláže nedaleko centra 800 m od Aquaparku rodinný hotel.
Oblíbený rodinný 3* hotel se zkládá s hotelové a apartmánové části, nachází se v západní části letoviska Lido di Jesolo a je vzdálen cca 60 m od písečné pláže a cca 800 m od hotelu je znám aquapark Aqualandia.

Popis

V hotelu je k dispozici recepce, výtah, restaurace, venkovní terasa s barem, Wi-Fi zdarma, bazén (nutná koupací čepice), parkoviště s omezeným počtem míst. HOTELOVÁ ČÁST 2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek příslušenství, telefon, SAT/TV, trezor, klimatizaci, minibar, balkon. APARTMÁNOVÁ ČÁST Apartmány jsou vybaveny SAT/TV, trezorem, telefonem, klimatizací za poplatek. Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice se 4 lůžky, příslušenství, balkon. Apartmán pro 6 osob (AP2/6) - obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice se 4 lůžky, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon.

Stravování

Apartmány vlastní, hotel polopenze - snídaně formou bufetu, večeře servírované výběr z menu.

Ostatní

Hotel je oblíben rodinami s dětmi, ale i skupinami či staršími páry. Proto si hotel připravip pro sezónu 2017 NOVINKU v podobě vybudování bazénu. Hotel je vyhledáván pro své služby.
Bazén klimatizace plážový servis v ceně Wi-Fi zdarma.
Http://www.hotelallarotonda.it.

Ubytování

2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek a příslušenstvím. Jsou vybaveny telefonem, SAT/TV, trezorem, klimatizací, minibarem a balkonem.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice se 4 lůžky, příslušenství, balkon. Je vybaven SAT/TV, trezorem, telefonem a klimatizací za poplatek (nutno vyžádat předem).
Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice se 4 lůžky, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, balkon. Je vybaven SAT/TV, trezorem, telefonem a klimatizací za poplatek (nutno vyžádat předem).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat