Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Altinate

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Ubytování Hotel
Počasí
2 °C - Oblačno
2 °C - Oblačno
Cena za osobu od 7 648 Kč

Dostupných: 59 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel Altinate se nachází v letovisku Lido di Jesolo na hlavní třídě blízko Piazza Torino a cca 80 m od písečné pláže. V hotelu panuje příjemná rodinná atmosféra. Hostům je k dispozici recepce, bar a restaurace, bazén, sluneční terasa, výtah, Wi-Fi připojení (na vyžádání za poplatek 20 €/týden, ve veřejných prostorech i na pokojích), TV místnost a parkoviště (do vyčerpání míst, nelze rezervovat předem). Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, telefonem, TV a trezorem. Na vyžádání lze rezervovat pokoj s klimatizací za příplatek 5 €/den. V ceně je plážový servis (slunečník a 2 lehátka/pokoj). Stravování formou polopenze - snídaně jsou formou bufetu, večeře výběrem z 4 menu, zeleninový bufet. Slevy na 3. lůžko: dítě do 2 let bez nároku na služby zdarma, děti do 7 let 50%, do 12 let sleva 30%, ostatní sleva 15%. Na vyžádání jsou k dispozici čtyřlůžkové pokoje pro 2 dospělé a dvě děti (2.dítě do max. 7 let). V období od 5/5 do 15/6 a od 8/9 do 27/9 k dispozici jsou pobyty jen se snídaní (cena na vyžádání u CK). Povinně se platí pobytová taxa ve výši cca 1 €/os./den (děti do 12 let zdarma).

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, wi-fi, výtah, pes zakázán, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze.

Ubytování

DBL+HB Balkon double(2): pokoj s balkónem - dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, sociální zařízení, TV, trezor, telefon, fén, klimatizace za příplatek 5 €/den.
DBL+HB double(2): pokoj bez balkónu - dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky, sociální zařízení, TV, trezor, telefon, fén, klimatizace za příplatek 5 €/den.

Stravování

Polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat