Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Rezidence Apollo

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
24 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 195 Kč

Dostupných: 64 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Příjemná rezidence Apollo, leží v těsné blízkosti pláže (asi 30 m přes promenádu), poblíž Piazza Torino. U rezidence se nachází venkovní bazén a soukromá pláž. Okolí je obklopeno subtropickou vegetací, která zpříjemní každou odpolední nebo večerní procházku. Tato rezidence je pro svou dovolenkovou atmosféru vhodným výběrem pro všechny věkové kategorie. V bezprostřední blízkosti se nachází aquapark Aqualandia, který potěší děti i dospělé svými atrakcemi.
Od moře: 30.

Popis

Hostům je k dispozici výtah, venkovní bazén, soukromá pláž a parkoviště. Množství restaurací, pizzerií, kaváren a obchodů najdete v blízkém okolí.
Písečná: asi 30 m od rezidence. Soukromá pláž u rezidence. Plážový servis v ceně (1 slunečník a 2 křesílka/apartmán), k dispozici od poloviny května do poloviny září.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Nejhodnotnějšími architektonickými památkami jsou kostel na pobřeží a jedinečná kuželovitá zvonice. Benátky: okouzlující město postavené na mnoho ostrůvcích, oddělených od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty jako beach volejbal, množství sportovního a společenského vyžití. Nedaleko se nachází aquapark. Pro děti: pískoviště, míčové hry, skluzavky.

Ubytování

Rezidence Apollo nabízí příjemné ubytování v apartmánech typu TRILO. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
TRILO 5.
Obsazenost 3 až 5 osob, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkem, ložnice s manželským lůžkem, malý pokoj s palandou, vlastní soc. zařízení, balkon.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat