Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Condominio Bali

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Možnost deště
7 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 5 331 Kč

Dostupných: 44 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Vlastní.

Poloha

 příjemný apartmánový dům je situován pouhých 5 minut chůze od náměstí Piazza Milano.

Ubytování

 všechny apartmány jsou vybaveny TV a je zde možnost klimatizace (za příplatek) a wi-fi (za příplatek). Apt typ B - pro 4 os.: ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, vlastní sociální zařízení. Apt typ C - pro 5/6 os.: ložnice s dvoulůžkem, 2. ložnice se 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1-2 osoby, vlastní sociální zařízení.

Ostatní

 Největší přímořské letovisko nabízí nejen patnáctikilometrovou písečnou pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře, ale i rušný denní i noční život. Láká také blízkostí Benátek (pouhých 21 km v případě cesty přes benátskou lagunu a 41 km po souši). Na své si zde přijdou jak sportovci - vodní sporty, tenis, golf, cyklistika, motokárová dráha Pista Azzurra, vodní park Aqualandia (vstup cca 30 Eur/dospělý, děti do 100 cm zdarma, děti 100-140 cm a senioři nad 65 let cca 26 Eur), park Tropicarium (vstup cca 20 Eur/dospělý, děti do 3 let zdarma,  děti 4-12 let cca 15 Eur, senioři nad 65 let cca 16 Eur), lunapark Jesolandia (vstup volný, platí se pouze atrakce), trekking, plachtění, jezdecký park pro koně, nové moderní nákupní centrum Laguna, atd., tak i turisté toužící po kultuře (divadla, muzeum přírodní historie). Každý pátek se v Jesolu konají oblíbené trhy. Letovisko se může pochlubit jednou z nejdelších pláží a pobřežní promenádou v Evropě.  Je zde velké množství obchůdků, restaurací, kaváren, barů a diskoték. Nechybí zde nemocnice. Lido di Jesolo každoročně získává od EU prestižní ocenění Modrá vlajka za kvalitu a čistotu pláží a služeb s tím spojených, což garantuje jejich vynikající úroveň. Pro nejdelší pláž, vysoké budovy hotelů podél moře a rušný turistický život je letovisko často nazýváno „italským Miami“. Pořádáme pravidelné linky s odjezdem v pátek a příjezdem v neděli od 11.5. – 16.9. 2018 Seznam a mapu odjezdových míst z ČR najde ZDE.

Popis

Pláž:100 m, plážový servis k dispozici (slunečník + 2 lehátka). Výtah, bazén (může být vyžadována koupací čepice), jedno parkovací místo na apartmán (pro auta standardní velikosti).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat