Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Costa Del Sol

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Residence Costa del Sol se nachází v letovisku Lido di Jesolo, pouhých 50 m od písečné pláže v těsné blízkosti Piazza Torino. Klientům je k dispozici bazén pro dospělé s integrovaným dětským bazénem, vyhrazené parkovací stání, výtah, prádelna a soukromá pláž. Na vyžádání možnost Wi-Fi (za poplatek 30€/týden, v případě zájmu nutno objednat již při rezervaci, max. 15-20/GB, nelze download/streaming). V ceně je plážový servis (slunečník a 2 lehátka/apartmán). Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, sociálním zařízením, TV, klimatizací a trezorem. V letovisku Lido di Jesolo se vybírá pobytová taxa ve výši 0,60 €/den, platí ji povinně každá osoba od 12 let věku. Taxa se vybírá za maximálně 7 po sobě jdoucích nocí.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, wi-fi, výtah, pes zakázán, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Typ H4 bilo(4): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, sociální zařízení, balkón, TV, klimatizace, trezor
Typ I6 trilo(6): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, sociální zařízení, balkón, TV, klimatizace, trezor.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat