Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Florida

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Ubytování Hotel
Počasí
20 °C - Jasno
20 °C - Jasno

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A): pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem (za poplatek), fénem, sprchou a WC. Dvoulůžkové pokoje (A2B): stejné vybavení jako A2A, navíc balkon a postranní výhled na moře. Dvoulůžkové pokoje (A2C): stejné vybavení jako A2A, navíc balkon a výhled na moře. Rodinné pokoje (A4B): stejné vybavení jako A2A, navíc balkon a postranní výhled na moře. Pokoj s dvoulůžkem a 2 samostatnými lůžky pro děti do 12 let. Rodinné pokoje (A4C): stejné vybavení jako A2A, navíc balkon a výhled na moře. Pokoj s dvoulůžkem a rozkládací pohovkou pro 2 děti do 12 let. Joker pokoje (A2S): výběr polohy a vybavení pooje přenecháte hoteliérovi. Podkrovní pokoj. Jednolůžkové pokoje (A1B): stejné vybavení jako A2A, navíc balkon a postranní výhled na moře.

Stravování

Snídaně, polopenze nebo plná penze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře jako výběr z menu. Při rezervaci plné penze navíc oběd jako výběr z menu. 1x týdně večeře při svíčkách.

Ostatní

Přímo na písečné pláži. Plážový servis v ceně.
Info: parkování: zdarma; domácí zvíře: do 15 kg, cca 8 €/den; lázeňská taxa: cca 1,50 €/den/os. od 12 let; příjezd/minimální délka pobytu: denně/5 noci, 20.5.-23.6. a 9.9.-23.9. denně/3 noci, 5.8.-25.8. denně/7 nocí.
GPS: 45.490700, 12.606800.

Poloha

Centrum s restauracemi, bary a obchody cca 20 m.

Popis

Přímo na písečné pláži. 2 lehátka a 1 slunečník na pokoj zdarma. Restaurace, bar, výtah, lobby, společenská místnost. Bazén. Lehátka cca 4,50 €/den. WiFi zdarma. Hřiště, hlídaní dětí (za poplatek). Dětská postýlka do 2 let cca 15 €/den .

Sport a zábava

Zdarma: boccia, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna kol.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat