Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Francesca

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
32 °C - Jasno
32 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 495 Kč

Dostupných: 15 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, venkovní krb, pes zakázán, terasa / balkón.

Ubytování

Typ 1C bilo(4): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem nebo pohovkou, dvoulůžková ložnice, koupelna a balkon (u apartmánů v patře) nebo teráska (u apartmánů v přízemí) s krbem.
Typ 2C trilo(5): obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem nebo pohovkou pro 1 osobu, dvoulůžková ložnice, pokojík s palandou, koupelna a balkon (u apartmánů v patře) nebo teráska (u apartmánů v přízemí) s krbem.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Residence Francesca se nachází přibližně 500 m od písečné pláže v západní části letoviska Lido di Jesolo. Skládá se z 18 apartmánů umístěných v přízemí či v 1.patře, pro hosty je k dispozici venkovní bazén a parkovací místo ke každému apartmánu. Přibližně od začátku června do začátku září je k dispozici také plážový servis - slunečník a dvě křesílka na pláži. V letovisku Lido di Jesolo se vybírá pobytová taxa ve výši cca 0,60 €/den, platí ji povinně každá osoba od 12 let. Taxa se vybírá za maximálně 7 po sobě jdoucích nocí. Skupiny mladých lidí nutno hlásit předem při rezervaci (vyšší kauce - 100 €/os.).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat