Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Jesolo Camping Village

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno

Ubytování

Villa Mediterraneo trilo(5): dvě ložnice, dvě sociální zařízení, obývací část s kuchyňským koutem, pohovka, TV, mikrovlnná trouba, klimatizace, veranda s posezením. Cca 34 m2. Na vyžádání za příplatek možnost až dvou přistýlek, max 7 osob. Pobyt s domácím mazlíčkem zakázán.
Chalet Cottege dune trilo(4): ložnice s manželským lůžkem, ložnice s 2 palandami, obývací část s kuchyňským koutem s pohovkou, TV, sociální zařízení, klimatizace, veranda s posezením. Cca 32 m2. Na vyžádání za příplatek možnost až dvou přistýlek, max 6 osob. Pobyt s domácím mazlíčkem zakázán.
Mobilehome Ciprea A trilo(4): ložnice s manželským lůžkem, ložnice s jednolůžkem a jednolůžkovou patrovou postelí, obývací část s kuchyňským koutem, TV, sociální zařízení, klimatizace, veranda s posezením. Cca 25 m2. Na vyžádání za příplatek možnost jedné přistýlky, max 5 osob. Pobyt s domácím mazlíčkem zakázán.
Mobilehome Ciprea A - cani ammessi trilo(4): ložnice s manželským lůžkem, ložnice s jednolůžkem a jednolůžkovou patrovou postelí, obývací část s kuchyňským koutem, TV, sociální zařízení, klimatizace, veranda s posezením. Cca 25 m2. Na vyžádání za příplatek možnost jedné přistýlky, max 5 osob. Pobyt s domácím mazlíčkem na vyžádání při rezervaci.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, animace.

Poloha

Oblíbený kemp Jesolo Camping Village (dříve pod názvem Villaggio Adriatico) se nachází ve východní části letoviska Lido di Jesolo v klidné zóně, obklopené piniovým hájem. Díky své poloze u pláže a nabízeným službám je vhodný pro rodinnou dovolenou. Klientům je k dispozici recepce, bazén pro dospělé s dětskou částí (cca od poloviny května do začátku září), solární terasa s lehátky, bar, restaurace s pizzerií, minimarket, dětské hřiště, volejbalové hřiště, stolní tenis, animační programy (cca od konce června do začátku září), wifi (v některých částech kempu), prádelna, půjčovna kol. Klimatizace na vyžádání při rezervaci za poplatek 10 €/50 h. Plážový servis je k dispozici za poplatek 5 €/den/slunečník, 5 €/den/lehátko a 3 €/den/křesílko. Na vyžádání povolen pobyt se psem do 20 kg (1 pes/apartmán, pouze některé rasy a pouze u některých typů ubytovacích zařízení ) za poplatek 4.50 - 8 €/den podle termínu. Na vyžádání je možný nástupní den i v neděli.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat