Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmánové domy No name přímo u moře Lido di Jesolo

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Déšť
9 °C - Déšť

Ostatní

Závěrečný úklid – provádí klienti sami (pokud nebude apartmán zanechán v naprostém pořádku, bude odečteno z kauce 50 eur).

Ubytování

Apartmány jsou účelně vybavené, kuchyňky mají lednici s mrazákem a sporák. Apartmán Mono 3 – obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládací pohovkou pro 2 osoby a další pohovkou pro 1 osobu – koupelna se sprchou a WC. Apartmán Bilo 4 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 1 či 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem (v některých apartmánech se 3. lůžkem), koupelna se sprchou a WC. Apartmán Trilo 5/6 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 1 či 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, koupelna se sprchou a WC.

Popis

Tyto jednoduše a účelně zařízené apartmány „no name“ typu se nacházejí v různých apartmánových domech či rezidencích v klidné, obytné zóně letoviska Lido di Jesolo, přímo u moře. Množství barů, diskoték, pizzerií a obchůdků zve všechny k příjemnému posezení, zábavě či nákupům. Klientům je k dispozici plážový servis zdarma (vždy slunečník a 2 křesílka na apartmán zdarma na vyžádání). Jemný písek, prostorné pláže, mírný vstup do moře.

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat