Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Condominio Marcello

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
20 °C - Jasno
20 °C - Jasno

Poloha

Condominio Marcello se nachází přibližně 100 m od písečné pláže v letovisku Lido di Jesolo, přímo na náměstí Piazza Torino, kde se během letní sezony odehrávají společenské akce. V této části městečka je dostatek obchodů, restaurací a zábavy, večer se náměstí i hlavní ulice mění na pěší zónu. Všechny apartmány mají TV, klimatizaci, pračku, mikrovlnnou troubu, wifi a parkovací místo pro 1 auto. Přibližně od 15/5 do 15/9 zahrnuje cena také plážový servis (slunečník a 2 křesílka/apartmán). V letovisku Lido di Jesolo se vybírá pobytová taxa ve výši cca 0,60 €/den, platí ji povinně každá osoba od 12 let věku. Taxa se vybírá za maximálně 7 po sobě jdoucích nocí.

Popis

Parkoviště, wi-fi, pračka, TV, mikrovlnná trouba, klimatizace.

Ubytování

Typ E6 bilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem a dvěma či třemi rozkládacími křesly, ložnice s dvoulůžkem a s přistýlkou nebo dvěma rozkl.křesly, koupelna. Pro max. 6 osob včetně dětí.
Typ F6 trilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem a dvěma rozkládacími křesly, ložnice s dvoulůžkem, pokoj se dvěma lůžky, koupelna. Pro max. 6 osob včetně dětí.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat