Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Orient & Pacific

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Ubytování Hotel
Počasí
20 °C - Jasno
20 °C - Jasno

Poloha

Přímo u široké písečné pláže ve východní části letoviska nedaleko obchodů a restaurací sportovní a zábavné vyžití.
Hotel je situován v první linii u moře v klidné zóně ve východní části Lido di Jesolo v blízkosti piniových hájů. Z hotelu je přímý vstup na hotelovou pláž. Náměstí Plazzo Milano je asi 900 m, v blízkosti je množství restaurací, barů a obchodů.

Popis

Kvalitní 4* hotel disponuje celkem 80 pokoji. Čtyřpatrová budova. Vstupní hala s recepcí, TV místnost, 2 výtahy, restaurace, bar, Wi-Fi zdarma ve veřejných prostorách, terasa s barovým servisem, konferenční sál, sluneční terasa, parkoviště, bazén pro děti a dospělé. Klienti mohou využívat soukromé písečné pláže s plážovým servisem zdarma.

Ubytování

2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek - příslušenstvím, fénem, telefonem, TV-SAT, trezorem, mini barem, klimatizací, balkonem a bočním výhledem na moře. Přímí výhled na moře za příplatek na vyžádání při rezervaci.
2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek a příslušenstvím. Jsou vybaveny fénem, telefonem, TV-SAT, trezorem, mini barem, klimatizací, balkonem a bočním výhledem na moře. Přímí výhled na moře za příplatek na vyžádání při rezervaci.

Stravování

Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírovaná s možností výběr z menu + salátový bufet, 1x v týdnu večeře formou bufetu.

Ostatní

Překrásný hotel je vyhledáván klienty, kteří preferují klidnější dovolenou, ale na druhé straně chtějí večer vyrazit korzovat do města.
Bazén pro děti a dospělé plážový servis v ceně boční výhled z pokoje Wi-Fi zdarma.
Velmi kvalitní 4* hotel s dobrým hodnocením klientů.
Http://www.orient-pacific.it.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat