Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Portofino

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Ubytování Hotel
Počasí
6 °C - Oblačno
6 °C - Oblačno
Cena za osobu od 6 300 Kč

Dostupných: 50 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, wi-fi, výtah, pes povolen, golfové hřiště v blízkosti, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze.

Ubytování

DBL+HB double(2): dvoulůžkový pokoj s možností až dvou přistýlek, TV, klimatizace, trezor, telefon, minibar za poplatek 2€/den, sociální zařízení, balkón.

Poloha

Hotel Portofino se nachází v západní části letoviska Lido di Jesolo, hned u náměstí Piazza Trento a nedaleko nám. Piazza Mazzini, přibližně 30 m od hlavní ulice s množstvím obchodů, restaurací, kaváren a barů, která se ve večerních hodinách mění na promenádu. Písečná pláž je vzdálena asi 100 m. Hosté mají k dispozici recepci se vstupní halou (wifi - 1€/2 hod. pouze v přízemí), restauraci, bar, terasu, TV místnost, výtah, parkoviště (omezený počet míst) a bazén. V ceně je zahrnut plážový servis - 1 slunečník + 2 lehátka/pokoj (cca květen - září). Pobyt s malým pejskem do 10 kg povolen bez poplatku (nutno nahlásit při rezervaci). Stravování formou polopenze: snídaňový bufet, servírované 3-chodové večeře s možností výběru ze 4 menu, salátový bufet, k večeři je podávána voda a víno zdarma. Slevy na 3. a 4. lůžko: děti do 2 let bez nároku na služby zdarma, děti do 6 let 50%, do 13 let sleva 30%, ostatní sleva 20%.

Stravování

Polopenze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat