Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Verdi

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Ubytování Hotel
Počasí
5 °C - Déšť
5 °C - Déšť
Cena za osobu od 7 700 Kč

Dostupných: 186 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Vyhledávaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou, v průběhu letní sezóny je čepováno české pivo. Místní restaurace je vyhlášena bohatou benátskou kulinářskou tradicí.
Plážový servis v ceně vyhlášená restaurace Wi-Fi zdarma dětský koutek.
Http://www.hotelverdijesolo.com.

Poloha

80 m od široké písečné pláže pár kroků od centra 300 m od Aquaparku vyhledávaný hotel.
Hotel je umístěn v centru letoviska na jedné z hlavních ulic u náměstí Pizza Marina, cca 80 m od pláže a 300 m od aquaparku. Přímo před hotelem vede promenáda, na které jsou obchody s rozmanitým zbožím, restaurace, kavárny a bary, poblíž je známé náměstí Piazza Aurora, na kterém se v sezóně pořáda řada různých zábavných představení.

Popis

Hotel nabízí recepci, výtah, restauraci, bar, terasa s posezením, místnost s TV/SAT, Wi-Fi, hrací koutek pro děti, parkoviště s omezeným počtem míst, zdarma půjčovna kol.

Ubytování

2-lůžkové pokoje s možností 1–2 přistýlek - příslušenstvím, fénem, telefonem, SAT/TV (včetně ČT24), trezorem, klimatizací a většina s malým balkonem. Pokoj s balkonem za příplatek.
2-lůžkové pokoje s možností 1–2 přistýlek a příslušenstvím. Jsou vybaveny fénem, telefonem, SAT/TV (včetně ČT24), trezorem, klimatizací a většina s malým balkonem. Pokoj s balkonem za příplatek.

Stravování

Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře v termínu 3.6. - 9.9. formou bugetu, mimo sezónu servírované večeře o 3 chodech s možností výběru z menu, salátový bufet. Za poplatek lze dokoupit plnou penzi.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat