Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Vianello

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
20 °C - Jasno
20 °C - Jasno

Poloha

Moc pěkný apartmánový dům Vianello se nachází v klidné části letoviska Lido di Jesolo. Areál se skládá z hotelové a apartmánové části (sestávající ze dvou budov A,B). Do velkého, oblíbeného vodního parku - Aqualand - je přímé spojení místní linkou, zastávka cca 50 m od hotelu.
Od moře: 350.
Od centra: 4000.

Popis

Součástí jsou dva bazény se sladkou vodou (dětský a pro dospělé), sluneční terasa se slunečníky a lehátky, které využívají hosté z hotelu i apartmánů. V areálu jsou dětské houpačky a malé hřiště. Pro všechny apartmány je k dispozici v rámci areálu parkoviště s uzamykáním na noc (omezený počet míst). Budova A je dvoupatrová, umístěna přímo u bazénů a apartmánová budova B je třípatrová s podkrovím, nacházející se cca 50 m od hotelové budovy a od bazénu ji dělí jen místní komunikace.
Písečná: s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis v ceně (1 slunečník, 1 lehátko, 1 křesílko/AP).

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Nejhodnotnějšími architektonickými památkami jsou kostel na pobřeží a jedinečná kuželovitá zvonice. Benátky: okouzlující město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Ubytování

Každý apartmán má kompletně vybavenou kuchyň, mikrovlnnou troubu, trezor, TV, je vybaven ložním prádlem, ručníky a toaletními potřebami. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
BILO 3.
Obsazenost 2 až 3 osoby, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a rozkládacím lůžkem, soc. zařízení, balkon.
BILO 4.
Obsazenost 2 až 4 osoby, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a palandou (nebo 2 samostatnými lůžky/ jedno lůžko může být v obývacím pokoji), soc. zařízení, balkon.
TRILO 5.
Obsazenost 3 až 5 osob, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, ložnice s 2 samostatnými lůžky, soc. zařízení, balkon.
TRILO 6.
Obsazenost 4 až 6 osob, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželským lůžkem a samostatným lůžkem, soc. zařízení, balkon.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty jako beach volejbal, množství sportovního a společenského vyžití. Pro děti: pískoviště, míčové hry.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení stravy. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat