Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Michelangelo

Itálie, Benátsko, Lido di Jesolo

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
15 °C - Bouřka
15 °C - Bouřka

Poloha

Čtyřpatrová apartmánová budova Michelangelo se nachází kousek od Piazza Milano v letovisku Lido di Jesolo a cca 100 m od pláže. Klientům je k dispozici výtah, parkovací stání a plážový servis (slunečník, lehátko a křesílko /apartmán). Na vyžádání možnost Wi-Fi (za poplatek 30€/týden, v případě zájmu nutno objednat již při rezervaci, max. 15-20/GB, nelze download/streaming). Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, sociálním zařízením, TV, trezorem, balkonem nebo terasou. V letovisku Lido di Jesolo se vybírá pobytová taxa ve výši 0,60 €/den, platí ji povinně každá osoba od 12 let věku. Taxa se vybírá za maximálně 7 po sobě jdoucích nocí.

Popis

Parkoviště, wi-fi, výtah, pes zakázán, TV, trezor, terasa / balkón.

Ubytování

Typ F4 trilo(4): Obytná místnost s kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice (jedna s palandou), sociální zařízení, balkón.
Typ F5 trilo(5): Obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, dvě dvoulůžkové ložnice (jedna s palandou), sociální zařízení, balkón.
Typ F6 trilo(6): Obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvě dvoulůžkové ložnice, sociální zařízení, balkón. .

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat