Vyhledat zájezd

Villagio Planetarium Resort

Itálie, Benátsko, Bibione-Spiaggia

Strava Bez stravy, Polopenze
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Apartmány Villaggio Planetarium Resort s bazénem SU- Bibione Spiaggia
Villaggio Planetarium Resort
Villaggio Resort Planetarium
Villagio Planetarium
...
Cena za osobu od 3 273 Kč

Dostupných: 24 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ubytování

Apartmány jsou elegantně a moderně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, kávovar, SPR+WC, fén, TV/SAT, trezor, klimatizace. B4, B4-2: (max. 4 osoby)/ ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, velký balkon. B4-1, B4-3: (max. 4 osoby)/ (v přízemí) ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, zahrádka. C6, C6-2: (max. 6 osob)/ ložnice se dvěma lůžky, ložnice se třemi lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, velký balkon. C6-1, C6-3: (max. 6 osob)/ (v přízemí) ložnice se dvěma lůžky, ložnice se třemi lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, SPR+WC, zahrádka. C6-4, C6-6: (max. 6 osob)/ ložnice se dvěma lůžky, ložnice se třemi lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, velký balkon. C6-5, C6-7: (max. 6 osob)/ (v přízemí) ložnice se dvěma lůžky, ložnice se třemi lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, 2x SPR+WC, zahrádka.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 3 let, € 14,-/ týden (bez ložního prádla), příp. možno vzít vlastní. Parkování: 1 kryté místo pod pergolou/ apartmán (B4, B4-1, C6, C6-1, C6-4, C6-5), garáž (B4-2, B4-3, C6-2, C6-3, C6-6, C6-7). Zvíře: nepovoleno.

Poloha

Moderní uzavřený prázdninový areál se skládá z devíti čtyřpatrových domů s apartmány a je otevřen téměř celý rok. Doporučujeme pro rodinnou dovolenou a pro náročnější klienty. Komplex má bezbariérový přístup (vstupy a výtah).

Popis

Výtah, Wi-Fi (za poplatek), restaurace, snackbar, vyhlídková věž, zahrada, 4 bazény pro dospělé a pro děti se skluzavkou, whirlpool, velká sluneční terasa se slunečníky a lehátky, amfiteátr pro večerní programy, animační a sportovní programy, miniclub pro děti 3-10 let, juniorclub pro děti 10-16 let, dětský koutek, prádelna (za poplatek), půjčovna kol pro dospělé a pro děti (za poplatek). písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu.

Stravování

V restauraci možno zakoupit snídaně a večeře formou švédských stolů (nutno objednat min. 3x snídaně nebo večeře/ osoba).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat