Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Pleiadi

Itálie, Benátsko, Porto Santa Margherita

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Oblačno
10 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 325 Kč

Dostupných: 36 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Rezidence nabízí ubytování v apartmánech pro 4 až 6 osob. Každý apartmán má TV, lednici s mrazákem. Ostatní vybavení je odlišné a jednoduché dle vkusu jednotlivých majitelů. Přízemní apartmány mají vydlážděnou malou venkovní plochu (jen pro stůl a židle). Apartmány v prvním patře mají malou terasu. Některé apartmány jsou vybaveny mikrovlnou troubou a klimatizací - nutno vyžádat při rezervaci. Každý apartmán má jedno parkovací místo, které odpovídá číslu apartmánu.
Písečná: asi 150 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.

Sport a zábava

Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal. Bohaté společenské vyžití – kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: jízda na kolečkových bruslích, dětské hřiště, skákadla.

Ubytování

Útulně a jednoduše zařízené apartmány s kuchyňským koutem a vlastním soc. zařízením. Bližší informace naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
TRILO 6.
Obsazenost 4 až 6 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se dvěmi samostatńými lůžky, TV, parkovací místo, menší předzahrádka nebo terasa, bez výhledu na moře.

Stravování

Vlastní, s možností využití nabídky místních restaurací.

Poloha

Menší residence Pleiadi, složená ze dvou budov, se nachází v klidné vilové čtvrti cca 150 m od pláže, poblíž centra a trajektu do Caorle.
Od moře: 150.
Od centra: 300.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 16.00 - 19.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat