Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Marina

Itálie, Benátsko, Rosolina Mare

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Jasno
10 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 195 Kč

Dostupných: 93 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

150 m od široké písečné pláže 250 m od menšího centra Piazza San Giorgio oedaleko obchodů a restaurací klidnější letovisko.
Menší jednopatrová vilka s celkovou kapacitou 6 apartmánů se nachází 150 m od moře a 250 m od menšího centra Piazza San Giorgio v letovisku Rosolina Mare.

Ostatní

Residence s jednodušším ubytování se nachází v klidné části letoviska. to ocení především rodiny s dětmi.
Klimatizace parkovací stání AP2/4, AP2/5, AP2/6 jednodušší ubytování.
Poznámka: Malá zvířata povolena na vyžádání za poplatek 30 EUR/týden.

Ubytování

Apartmány jsou jednoduše zažízeny, vždy s TV, klimatizací za poplatek, parkování u domu. Apartmány pro 4 osoby (AP2/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, trouba) a gaučem, ložnice s manželským lůžkem, malá ložnice s palandou, příslušenství.Apartmány pro 5 osob (AP2/5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, trouba) a gaučem, ložnice s manželským lůžkem (velmi prostorná), malá ložnice s palandou a 1 lůžkem, příslušenství, malý balkon.Apartmány pro 6 osob (AP2/6) - obývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, trouba) a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s manželským lůžkem a palandou, příslušenství, balkon.
Ývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, trouba) a gaučem, ložnice s manželským lůžkem, malá ložnice s palandou, příslušenstvím. Je vybaven TV, klimatizací (za poplatek).
Obývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, trouba) a gaučem, ložnice s manželským lůžkem (velmi prostorná), malá ložnice s palandou a 1 lůžkem, příslušenstvím a malým balkonem. Je vybaven TV, klimatizací (za poplatek).
Obývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, trouba) a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s manželským lůžkem a palandou, příslušenstvím a balkonem. Je vybaven TV, klimatizací (za poplatek).

Stravování

Vlastní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat