Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Piazzetta

Itálie, Benátsko, Rosolina Mare

Rezidence Piazzetta (hlavní fotografie)

11% sleva až

Ubytování Hotel
Počasí
7 °C - Možnost deště
7 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 2 221 Kč

Dostupných: 24 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Bazén, parkování - část parkovacích míst u rezidence, další v okolí - veřejná parkovací místa.Pro děti: dětský bazének.

Ubytování

Bilo 4: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím sofa, popř. s 2 rozkládacími křesly, ložnice s 2lůžkem, nebo obývací místnost se sofa či 1 rozkládacím křeslem a ložnice s 2lůžkem a 1 lůžkem, popř. ložnice s 2lůžkem a palandou (bez rozkládacího sofa v obývací části), některé apartmány mezonetového typu, předzahrádka/terasa/balkon; trilo 4: obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, pokojík s palandou, balkon; trilo 5: obývací místnost s kuchyňským koutem a sofa, ložnice s 2lůžkem, pokojík s palandou, balkon; quadrilo 6: obývací místnost s kuchyňským koutem, 3 pokoje: ložnice s 2lůžkem, pokojík s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby, pokojík s palandou, balkon; trilo 6: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím sofa, ložnice s 2lůžkem, pokojík s palandou, balkon/terasa.Vybavení: koupelna a soc. zařízení, TV, klimatizace.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Cca 300 m od písčité pláže s pozvolným vstupem do moře.

Ostatní

Velmi oblíbená rezidence s pěkným bazénem a ideální polohou nedaleko krásné písčité pláže a v docházkové vzdálenosti od centra letoviska, s dostatečnou kapacitou i pro skupiny. Nově v nabídce také prodloužené pobyty na 10 nebo 11nocí s vlastní dopravou.
Poznámka: bazén v provozu cca 01.06.-09.09. zpravidla vyžadovány koupací čepice (změna vyhrazena). Ručníky a povlečení nejsou v ceně, je třeba mít s sebou vlastní nebo si lze zapůjčit za poplatek na místě..
Delegát: delegát v místě.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat