Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Pirata

Itálie, Benátsko, Rosolina Mare

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Oblačno
7 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 295 Kč

Dostupných: 93 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Velmi hezká vilka s větším počtem apartmánů, proto je vhodná i pro skupinky.
Moderní villa klimatizace pračka.
Poznámka: Malá zvířata povolena na vyžádání za poplatek 30 EUR/týden.

Ubytování

Apartmány jsou moderně a prakticky zařízené apartmány součástí je TV, klimatizace za poplatek a některé mají i pračku, parkovací stání.Apartmán pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, trouba, lednice) a gaučem, ložnice s manželským lůžkem a palandou, příslušenství, balkon nebo terasa.Apartmán pro 4 osoby (AP2/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, trouba, lednice) a gaučem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, příslušenství, balkon nebo terasa.Apartmán pro 5 osoby (AP2/5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, mikrovlná trouba, lednice) a gaučem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou a 1 lůžkem, příslušenství, balkon nebo terasa.Apartmán pro 8 osoby (AP3/8) - obývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, trouba, lednice, pračka) a gaučem, 2 ložnice s manželským lůžkem, ložnice s manželským lůžkem a palandou, příslušenství, velký balkon.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, trouba, lednice) a gaučem, ložnice s manželským lůžkem a palandou, příslušenstvím, balkon nebo terasa. Je vybaven TV, klimatizací (za poplatek).
Obývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, trouba, lednice) a gaučem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, příslušenství , balkon nebo terasa. Je vybaven TV, klimatizací (za poplatek).
Obývací pokoj s kuchyňským koutem (sporák se 4 hořáky, mikrovlná trouba, lednice) a gaučem, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou a 1 lůžkem, příslušenstvím, balkon nebo terasa. Je vybaven TV, klimatizací (za poplatek).

Stravování

Vlastní.

Poloha

100 m od široké písečné pláže 250 m od od centra letoviska klidná část letoviska nedaleko nákupních možností.
Residence vilkového charakteru s velmi příhodnou pozicí byla postavena v roce 2011, minimální vzdálenost od pláže cca 100 m, 250m od centra letoviska a nedaleko menšího náměstíčka Piazza San Giorgio.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat