Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Grand Hotel Astoria

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Folgaria / Lavarone

Grand Hotel Astoria (hlavní fotografie)
  • Grand Hotel Astoria (fotografie 2)
  • Grand Hotel Astoria (fotografie 3)
  • Grand Hotel Astoria (fotografie 4)
  • Přejít
    do galerie
Strava Bez stravy, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Grand Hotel Astoria
Počasí
8 °C – Sněžení
Pobytové zájezdy Lyžařské zájezdy

Stravování

VV ceně zájezdu zahrnutá polopenze se skládá ze snídaňového bufetu a večerního menu o třech chodech. Na Vánoce (24.12.) a Silvestra je možné si přiobjednat speciální večeři (za popl.).

Ostatní

Důležitá upozornění:

• Vstup do saunovacího zařízení není dětem do 14 let povolen.
• Vstup do krytého bazénu je dětem povolen pouze v doprovodu dospělých.
• Pro děti narozené po 30.11.2011 nebude vystaven žádný voucher na skipas. K zakoupenému skipasu pro dospělého obdrží na místě spolucestující dítě v tomto věku kartičku zdarma na používaní lanovek a vleků (doklad totožnosti nutný). V případě více spolucestujících dětí než dospělých je třeba na místě zakoupit dětský skipas. Další informace obdržíte na pokladně vleku.

Poloha

Na prosluněných náhorních planinách v Trentu leží obec Lavarone. Skládá se z 19 částí, které mají dohromady přibližně 1 000 obyvatel. V zimě jsou vesnice obklopeny bílými loukami, zasněženými lesy a vrcholky hor, ze kterých vedou početné a částečně zalesněné sjezdovky. V Lavarone na Vás dýchne typický italský životní styl např. skrz tradiční sýrové speciality. Kromě toho patří Lavarone spolu se sousedními obcemi Lusern a Folgaria k oblastem, kde se ojediněle mluví cimbrištinou. Návštěvníky může zajímat pevnost Belvedere (něm. Gschwent), která hrála důležitou roli v I. světové válce a dnes se v ní nalézá vojenské muzeum. Nad vesnicemi Bertoldi a Laghetto leží sjezdovky od Lavarone, které společně se sjezdovkami u Folgarie a Lusernu tvoží lyžařský kolotoč "Skitour di Forti". Náhorní planiny, které daly tomuto místu název Lavarone (čes. plochá skála), rovněž nabízejí rozsáhlou síť tras pro běžkaře, především v běžkařských centrech Coe-Pass a Millegrobbe. ať už chcete Vaši zimní dovolenou jakoukoliv, v Lavarone na Vás čeká pestrý výběr sportovního, kulturního a gastronomického vyžití.

Se skipasem Folgaria-Lavarone máte přístup k nejlépe udržovaným sjezdovkám lyžařského kolotoče Skitour dei Forti s přibližně 101 km sjezdovek. Na náhorní plošině Alpe Cimbra se rozprostírají rodinné areály přes několik hřebenů hor v oblastech Lavarone, Folgaria a Luserna. Vstup do lyžařského areálu Lavarone s cca 27 km sjezdovek leží v městské části Lavarone-Bertoldi. Odtud Vás třímístný sedačkový vlek vyveze na Tablat, odkud vedou většinou modré sjezdovky a také červený sjezd Tablat. Za sousedící horou Ust u nádherného horského jezera u Malga Laghetto se nacházejí další vleky, které vedou až k Virgo Maria ve výšce 1 700 m n.m.,nejvyššímu bodu lyžařského střediska v Lavarone. Odtud vede mimo jiné 2 km dlouhá černá sjezdovka Avez del Prinzipe, která je považována za jednu z nejhezčích sjezdovek v Trentu. Je pojmenovaná po 300 let staré a 60 m vysoké jedli bělokoré, která se tyčí blízko sjezdovky. O zábavu po lyžování se postará Neveland a k posilnění zvou rustikální dřevěné chaty na okraji sjezdovky. Bezplatným skibusem se dostanete do cca 15 km vzdálené Folgarie a také k lyžařskému středisku Folgaria-Fiorentini. Zde na Vás čeká dalších 74 km sjezdovek pro všechny dovednostní kategorie. Střediska Costa, Francolini, Fondo Piccolo, Fondo Grande, Malga Ortesino a Serrada zde utvářejí lyžařský kolotoč, na který je napojeno lyžařské středisko Fiorentini. Sjezdovky jsou převážně středně těžké, přesto se však i zde najde dostatek sjezdovek pro začátečníky a profesionály. Serrada je se svými 3,1 km a výškovým převýšením 350 m nejdelší sjezdovkou v lyžařském středisku a je vhodná i pro začátečníky. Fondo Grande (Martinella Nord) platí za nejtěžší sjezdovku a se svou délkou 1,6 km zabrnká na nervy i zkušeným lyžařům. Snowboardisté a milovníci freestyle se mohou vyřádit na překážkách hned v několika snowparcích jak v Lavarone, tak i v Folgarii.

-Vzdálenost od sjezdovky:200 - 500 m

Popis

Přímo v centru obce umístěný čtyřhvězdičkový Grand Hotel Astoria se nachází cca 500 m od lyžařského střediska Lavarone a pouze cca 50 m od nejbližší zastávky autobusu a může se pyšnit jedinečným výhledem na jezero Lavarone. K vybavení komfortně zařízeného hotelu patří recepce, lobby, Wi-Fi, místnost s TV, společenská místnost, jídelna, restaurace, čítárna, bar a kavárna. Kromě toho můžete zdarma využít halu na squash, stolní tennis, stolní fotbal a kulečník. Bezplatné parkoviště a parkovací garáž jsou k dispozici dle dostupnosti. Ve wellness zařízení můžete zdarma využít posilovnu, krytý bazén, saunu, venkovní vířivku a parní lázeň. Za poplatek si na vyžádání můžete dopřát masáže.

Sport a zábava

- Běžky:Náhorní plošiny kolem Lavarone a Folgarie jsou ideální pro dlouhé a náročné výlety na běžkách. Region nabízí dohromady kolem 90 km převážně středně obtížných tras. Na tomto skvělém povrchu mají běžkaři na výběr ze tří rozdílných běžkařských center: proslulého Millegrobbe na náhorní plošině u Lavarone (35 km), Passo Coe ve Folgarii (35 km) a také Forte Cherle na náhorní plošině u Folgarie (20 km). Vstup do těchto areálů vyžaduje skipas Circuito Nordic, který je platný v jedenácti běžkařských střediscích v Trentu. Zde máte příležitost si vychutnat přírodu plnými doušky. Pro zdatné běžkaře je vhodná zejména 35 km dlouhá trasa Millegrobbe v Lavarone, z čehož 15 km je díky umělému osvětlení možné sjet i večer. Na hranici mezi náhorními plošinami Benátek a Trenta se každý rok v březnu koná závod u Millegrobbe, který patří mezi nejvýznamnější závody v severském lyžování.

- Celkem sjezdovek:117 km

Ubytování

:
• útulné pokoje se satelitní TV
• u některých balkon nebo terasa:
• komfortní pokoje se satelitní TV a výhledem na jezero
• u některých balkon nebo terasa:
• útulné junior suity se satelitní TV
• u některých balkon nebo terasa
ÚÚtulně zařízené pokoje jsou vybaveny sprchou s WC, satelitní TV, telefonem, trezorem, fénem na vlasy a některé mají i balkon nebo terasu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Adamello Brenta nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat