Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Garni San Lorenzo

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Madonna di Campiglio / Pinzolo

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Vlastní
Počasí
12 °C - Možnost bouřky
Pobytové zájezdy Lyžařské zájezdy

Popis

Pinzolo je menším střediskem v sousedství slavnější Madonny di Campiglio. V horní části střediska je snowpark Brentapark. Dále středisko nabízí aktivity a dílny pro děti, lyžařskou školu a půjčovnu lyží. V Pinzolu si můžete užít celkem 32 km tratí převážně střední obtížnosti. Středisko je propojeno Marillevou a Folgaridou a Madonnou di Campiglio, což vytváří lyžařský resort s takovým systémem vleků a lanovek, kde je možné si na 1 skipass užít více než 150 km sjezdovek. Největší chloubou Madonny di Campiglio je snowpark Ursus pod Passo Grosté. Tento snowpark je jeden z nejlepších v Evropě.

Hotel je vybaven recepcí, výtahem, který je vhodný i pro invalidní vozík, vyhřívanou úschovnou lyží, společenskou místností se SAT/TV, čítárnou a parkovištěm. Parkoviště je v omezené kapacitě a není možné jej předem rezervovat. WiFi připojení zdarma je možné na vyžádání.

Poloha

Hotel Garni San Lorenzo je situován v centru města Pinzolo. Lanovky a lyžařské vleky jsou od hotelu vzdáleny cca 10 minut chůze. Zastávka skibusu je cca 50 m od hotelu.

Ubytování

Hotel nabízí jednolůžkové pokoje, které jsou bez balkonu a dvoulůžkové pokoje s možností maximálně jedné přistýlky. Pokoje jsou dále vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV. Dvoulůžkové pokoje jsou s balkonem.  

 

Stravování

Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu.

 

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.

 

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Adamello Brenta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat