Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Albanova

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Paganella

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
4 °C - Jasno
4 °C - Jasno

Poloha

Vlek: Asi 250 m. Nová rezidence Albanova se nachází v centru Andala, ve velmi klidné a slunečné oblasti, jen pár kroků od Piazza Centrale a Piazza Dolomiti. Asi 500 m od residence, v blízkosti jezera Andalo, leží sportovní centrum. Ve vzdálenosti asi 250 m od rezidence se nachází lyžařské středsiko Paganella.
Asi 250 m od lyžařských vleků Paganella.

Popis

Velké parkoviště, krytá garáž, recepce, pohodlná společenská místnost, Wi-Fi připojení za poplatek, vytápěná úschovna lyží a lyžařských bot s automatickým vysoušečem lyžařských bot, prádelna-žehlírna s pračkou a sušičkou na žetony, výtah.

Ubytování

Nové, velké a dobře vybavené apartmány typu BILO a TRILO pro 5-8 osob, polovina těchto apartmánů má dvě koupelny. Apartmány jsou mimo jiné vybaveny TV, telefonem, fénem, trezorem, prostournou kuchyní s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, velké balkony.
BILO 4-5
Obsazenost 4-5 osob - vstupní část, pokoj se 3 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro jednu nebo dvě osoby, velká kuchyně oddělená od obývacího pokoje, kde stojí stůl, u něhož se mohou hosté najíst, aniž by rušili toho, kdo případně spí v obývacím pokoji, soc. zařízení, prostorný balkón. V apartmánu je k dispozici TV, telefon, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, fén a trezor.
BILO 5-6
Obsazenost 5-6 osob - vstupní část, pokoj se 4 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro jednu nebo dvě osoby, velká kuchyně, dvě sociální zařízení, prostorný balkón. V apartmánu je k dispozici TV, telefon, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, fén a trezor.
TRILO 7-8
Obsazenost 7-8 osob - vstupní část, pokoj se 2 lůžky, pokoj se 4 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro jednu nebo dvě osoby, velká kuchyně se stolem, jež je oddělená od obývacího pokoje, dvě sociální zařízení, prostorný balkón. V apartmánu je k dispozici TV, telefon, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, fén a trezor.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací či kaváren.

Ostatní

Speciální akce: 10% sleva při zakoupení zájezdu do 30.9.2017
Nástup: check-in: 16:00 hod. / check-out: 08:00-10:00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Adamello Brenta nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat