Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmán Rio Piccolo

Itálie, Dolomiti Adamello Brenta, Paganella

Apartmán Rio Piccolo (hlavní fotografie)
  • Apartmán Rio Piccolo (fotografie 2)
  • Apartmán Rio Piccolo (fotografie 3)
  • Apartmán Rio Piccolo (fotografie 4)
  • Apartmán Rio Piccolo (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Residence Rio Piccolo
Rezidence Rio Piccolo
Rezidence Rio Piccolo
Počasí
0 °C – Sněžení
Hory a jezera Lyžařské zájezdy Pobytové zájezdy

Poloha

V nadmořské výšce 864 m se na břehu stejnojmenného jezera nachází středisko Molveno. Jako na obrázku z pohádkové knížky jej najdeme mezi masivy Paganelly a Brenta. Středisko si připravilo nabídku jak pro milovníky přírody, tak pro nevyčerpatelné sportovce. Středisko z velké části spadá pod přírodní park Adamello-Brenta a je tím ideálním výchozím bodem pro procházky ve sněžnicích a pro jízdy v koňských spřeženích. Samotné Molveno se může pochlubit jen jednou sjezdovkou, v nedalekém lyžařském středisku Paganella (cca 5 km) se však můžete sportovně vyžít, co svaly a kondice povolí. Lyžařský tým s USA tu dokonce zřídil své evropské trénovací centrum. A co po večerech? není nad příjemné posezení v restauraci nebo útulném baru.

Se skipasem "Paganella" je vám k dispozici okolo 35 km sjezdovek (vč lyžařských tras) a 18 lanovek a vleků ve výšce od 1 030 do 2 125 m. Z Andala a jeho sousedního střediska Fai della Paganella se dostanete rychle do tohoto pestrého lyžařského střediska. Sjezdovky jsou převážně jednoduché až středně obtížné a tím nabízejí ideální směs pro rodiny s dětmi. V nižších úsecích vedou hluboko skrze smrkové lesy a nabízí idylický výhledy a pravý požitek z lyžování. Na legendární sjezdovce světového poháru "3-Tre" se mohou vyřádit také profíci a porovnávat se s hrdiny jako je Zeno Colò, kteří se zde před více než-li 40 lety zaspali do dějin zimních sportů. Nebo si vyzkoušejte nejdelší a zároveň olympijskou sjezdovku ve středisku o celkové délce 6 km, která přesahuje 1 070 m. n. m. Dokonce americký lyžařský tým si tu nechal zřídit své evropské tréninkové centrum. Trénují tu jezdci světového a evropského poháru na disciplíny Super G a obří slalom. Krásné oblasti pro jízdu v hlubokém sněhu se nachází na vrcholu Paganella a boardeři se navíc mohou vyřádit ve snowparku "Dosson". Na kraji Molvena najdete i kabinkovou lanovku, se kterou se dostanete na 1,5 km dlouhou sjezdovku. Další sjezdovky najdete v jen 3 km vzdáleném Andalu a ve Fai della Paganella. Tam čeká na malé návštěvníky der Paganella Kinder Club. Ten je se třemi hracími plochami, nafukovacími hracími zařízeními, boby a sáňkami je toto místo pravým dětským rájem! Skipas „Combi (5+1)” je 5 dní platným skipasem v lyžařském středisku Paganella a 1 den v jiném středisku Skirama, např. Folgarida-Marilleva, Madonna di Campiglio, Pinzolo, Passo del Tonale, Pejo, Monte Bondone nebo Folgaria.

Vzdálenost od sjezdovky: > 5 km

Popis

Útulný tříhvězdičkový Apartmán Rio Piccolo leží u jezera v Molvenu, asi 400 m od centra města. Ke sjezdovkám u Paganelly se dostanete po cca 5 km a skibus staví v blízkosti ubytování (cca 50 m). Vybavení K vybavení apartmánů patří výtah, Wi-Fi a lyžárna. Parkoviště ješ k dispozici u ubytování (dle dostupnosti).

Sport a zábava

Běžky: Fanouškům nordické disciplíny, kteří svou dovolenu tráví v Molvenu, doporučujeme výlet do sousedního Andala s celkem 8 km tras pro běžkaře. 3 km z nich je lehkých, 5 km středně náročných. Vynechat byste neměli ani trasu "Giralogo", díky osvětlení si na ní svého oblíbeného sportu užijete i po setmění. Začátečníci mohou zamířit do běžkařského centra v Andalu kde jsou dispozici i různé kurzy. Z nejvyššího bodu lyžařského střediska rovněž máte nádherný výhled do okolí. Se skipasem Super Nordic si poté můžete bezplatně odpočinout ve wellness centru AcquaIn.

Celkem sjezdovek: 368 km

Modrých sjezdovek: 150 km

Červených sjezdovek: 218 km

Černých sjezdovek: 48 km

Celkem vleků: 145

Ubytování

Apartmán - 6 os. (cca 57 m²), BS
• obývací místnost na spaní s kuchyňskou linkou, pohovkou na spaní, satelitní TV a telefonem
• kuchyňská linka s lednicí a sporákem
• dvě oddělené ložnice
• koupelna se sprchou, WC a fénem na vlasy
• balkon
• Wi-Fi

Apartmán - 3 os. (cca 35 m²), BS
• obývací místnost na spaní s kuchyňskou linkou, pohovkou na spaní, satelitní TV a telefonem
• kuchyňská linka s lednicí a sporákem
• oddělená ložnice
• koupelna se sprchou, WC a fénem na vlasy
• balkon
• Wi-Fi

Apartmán - 5 os. (cca 44 m²), BS
• obývací místnost na spaní s kuchyňskou linkou, pohovkou na spaní, satelitní TV a telefonem
• kuchyňská linka s lednicí a sporákem
• oddělená ložnice
• koupelna se sprchou, WC a fénem na vlasy
• balkon
• Wi-Fi

Stravování

Bez stravování.

Ostatní

    Důležitá upozornění:
  • Pro děti do 8 let vč. nebude vystaven voucher na skipas. Na zakoupený skipas pro dospělého obdrží spolucestující dítě v této věkové kategorii na místě bezplatnou kartičku k používání lanovek a vleků (třeba prokázat totožnost). Při více spolucestujících dětech než dospělých je třeba na místě zakoupit dětský skipas. Další informace obdržíte na pokladně lanovky

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Dolomiti Adamello Brenta nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat